| Breedte | 205 mm |
| Hoogte | 130 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Gewicht | 484 g |
| Kleur | Zwart |
| Type stroombron | Batterij Gevoed |
| Materiaal | Kunststof |
| Stekkertype | Euro / Type-C (CEE 7/16) |
| Incl. batterij(en) | Nee |
| Analoog of digitaal | Digitaal |
| Buitentemperatuur | Ja |
| Weersvoorspelling | Ja |
| Type weerstation | Binnen & Buiten |
| Maanstandweergave | Ja |
| Dimbaar display | Ja |
| Display | Ja |
| Hygrometer | Ja |
| Aantal producten in verpakking | 1 Stuks |
| Tijdweergave | Ja |
| Vereiste batterijen (niet meegeleverd) | 4x AA/LR6 |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist | Nee |
| Applicatie naam | Smartlife Tuya |
| Inclusief accessoires | AC-adapter |
| Alarmfunctie minimale/maximale waarden | Maximale luchtvochtigheid Maximale temperatuur Minimale luchtvochtigheid Minimale temperatuur |
| Verbinding met weerplatforms | Niet van toepassing |
| Taal dagaanduiding | Engels Duits Spaans Frans Italiaans Nederlands Deens |
| Lichtintensiteitsmeter (in lux) | Nee |
| Geheugen laagst en hoogst gemeten waarden | Ja |
| Maximaal aantal buitensensoren | 1 |
| Verbinding buitensensor | Draadloos |
| Zonopkomst | Nee |
| UV meter (in uv) | Nee |
| Weercomfort indicatie met emoticons/iconen | Nee |
| Weerstation type | Digitaal |
| IJs alarm / waarschuwing | Nee |
| Dauwpunt | Nee |
| Gevoelstemperatuur | Nee |
| Hitte index | Nee |
| Pluviometer (neerslag) in mm/h | Nee |
| Windrichting | Nee |
| Windsnelheid in Beaufort (m/s) | Nee |
| Aantal verschillende metingen per weerstation | 3 in 1 |
| Batterij 1 meegeleverd | Nee |
| Batterij 1 type/soort | AA |
| Batterij 2 meegeleverd | Nee |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1 | Hoofdartikel |
| Batterij 1 aantal (indien gebruikt met batterijen) | 2 |
| UN38.3 van toepassing / Product beschikt over een lithium-Ion batterij | Nee |
| Automatische tijdsynchronisatie | Internet |
| Dubbel alarm | Nee |
| Weergeven op scherm | Dag Temperatuur Tijd Vochtigheidsweergave (in %) |
| Barometer luchtdruk in pascal | Ja |
| Thermometertemperatuur | Binnen Buiten |
| Eenheid van temperatuurweergave | Celsius Fahrenheit |
| Hygrometer vochtigheid in procenten | Binnen Buiten |
| Koolstofdioxidemeter co2 in ppm | Nee |
| Luchtkwaliteit(fijnstof)stofdeeltjes in pm2.5 | Nee |
| Meting relatieve vochtigheid rh | Ja |
| Type alarm/notificatie | Buzzer |
| Effectief bereik tot | 30 m |
| Schermkleur | Zwart |
| Displayverlichting | Diverse kleuren |
| Batterij 1 waarvoor gebruikt (hoofdfunctie product) | Buitenunit |
| Communicatietechniek | RF, frequentie 433 MHz Wi-Fi |
| On Screen Display (OSD) | Duits Engels Spaans Frans Italiaans Nederlands Deens |
| Batterij 2 aantal (indien gebruikt met batterijen) | 2 |
| Batterij 2 type/soort | AA |
| Batterij 2 waarvoor gebruikt | Buitenunit |
| Thermometer (temperatuur) | Ja |
| WLAN beveiliging | Niet van toepassing |
| Type display | LED |
| Plaatsing product | Vrijstaand Wandmontage |
| Bereik open veld tot | 200 m |
| Schermdiagonaal | 7.50 " |