| Breedte: | 130 mm |
| Hoogte: | 170 mm |
| Diepte: | 204 mm |
| Gewicht: | 2430 g |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: |
Aluminium Kunststof |
| Bluetooth® signaalbereik: | 10 m |
| Radio ontwerp: | Tafelmodel |
| Ondersteunde radiobanden: |
FM DAB+ |
| Ingebouwde microfoon: | Nee |
| Maximale stroomverbruik: | 22 W |
| Vereiste batterijen (meegeleverd): | 1× CR2025 |
| Bluetooth® versie: | 5.0 |
| Display: | Ja |
| Qi gecertificeerd: | Nee |
| Aantal producten in verpakking: | 1 stuk |
| Touchscreen: | Nee |
| Aftelfunctie: | Ja |
| Speaker‑kanalen: | 2.0 |
| Vereiste batterijen (niet meegeleverd): | 1× CR2025 |
| Uitgangsvermogen: | 20 W |
| Handvat: | Nee |
| Handgreep: | Nee |
| Powerbank‑functie: | Nee |
| Dimbaar display: | Nee |
| Impedantie externe speaker: | 6 Ohm |
| Ondersteunde audioformaten: | MP3 |
| Indicator batterijniveau: | Nee |
| Type Bluetooth: | Ontvangen |
| Ingangen audio / video / data: |
USB IN 1× AUX IN 3.5 mm |
| Bronnen audio / video / data: |
Bluetooth USB CD Radio |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist: | Nee |
| Uitgangen audio / video / data: | Hoofdtelefoon 3.5 mm |
| Antenne type: | Bedraad |
| DAB: | Nee |
| FM: | Ja |
| Internet radio: | Nee |
| Verlichting opties radio's en stereosets: | Niet van toepassing |
| Ondersteunde radio ontvangst types: |
FM DAB+ |
| Radio design: | Modern |
| Externe luidsprekers radio's: | Ja |
| Materiaal externe luidsprekers: | Hout |
| Ingebouwde CD‑speler: | Ja |
| Batterij 1 Hazmat: | Nee |
| Batterij 1 oplaadbaar: | Nee |
| Batterij 1 vervangbaar / geïntegreerd: | Vervangbaar |
| Batterij 2 Hazmat: | Nee |
| Batterij 2 meegeleverd: | Nee |
| Batterij 2 oplaadbaar: | Nee |
| Batterij 2 waarvoor gebruikt: | Niet van toepassing |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1: | Hoofdartikel |
| UN38.3 van toepassing / Lithium‑Ion batterij: | Nee |
| High Resolution Audio: | Nee |
| Batterij 1 meegeleverd: | Ja |
| Type radio: | Tafelradio |
| Bluetooth handsfree: | Nee |
| Ondersteunde CD‑indelingen: |
CD CD‑R CD‑RW |
| T.H.D.: | 10 % |
| Voorkeurzenders: | 20 stuks |
| Applicatie naam: | Niet van toepassing |
| Tweeter grootte: | 0 " |
| Afmeting woofer: | 0 " |
| Dubbel alarm: | Nee |
| Geluidsopties: |
Stomme Lage tonen Equalizer |
| Woofer: | Nee |
| Tweeter: | Nee |
| Type alarm/notificatie: | Slaap timer |
| Alarmprogramma's: | Niet van toepassing |
| Laadstation 1 waarvoor gebruikt: | Niet van toepassing |
| Aantal externe luidsprekers: | 2 |
| Automatische tijdsynchronisatie: | FM DAB |
| Batterij 1 chemische samenstelling: | Lithium‑metal |
| Batterij 1 aantal: | 1 |
| On Screen Display (OSD): |
Duits Engels Spaans Frans Nederlands |
| Displayverlichting: | Blauw |
| Backup batterij: | Nee |
| Waterafstotend: | Nee |
| UPnP: | Nee |
| Aantal ingebouwde speakers: | 2 |
| Batterij 1 waarvoor gebruikt: | Afstandsbediening |
| Type display: | LED |
| Batterij 1 type/soort: | CR2025 |
| Batterij 1 voltage: | 3.0 V |
| Batterij 1 gewicht: | 2 g |
| Netadapter of voedingskabel type 1: | Netkabel vast aan product |
| Ingangsspanning netadapter: | Netspanning 100–240 V AC |
| Schermdiagonaal: | 2.00 " |
| Technische uitgangsvermogen: | 2 × 7.1 W |
| Batterijtechnologie: | Lithium‑metal |
| Inclusief accessoires: |
Stroomkabel Afstandsbediening FM‑DAB‑antenne |
| Type alarmsignaal: | Niet van toepassing |
| Verlichtingsopties: | Niet van toepassing |