| Breedte: | 150 mm |
| Hoogte: | 105 mm |
| Diepte: | 200 mm |
| Gewicht: | 3197 g |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: |
Metaal Kunststof Hout |
| Bluetooth® signaalbereik: | 10 m |
| Bluetooth® versie: | 4.2 |
| Stekkertype: | Euro / Type‑C (CEE 7/16) |
| Radio ontwerp: | Tafelmodel |
| Ondersteunde radiobanden: |
FM DAB+ Internet |
| Ingebouwde microfoon: | Nee |
| Maximale stroomverbruik: | 30 W |
| Uitgangsvermogen: | 24 W |
| Ingangsvoltage: | 100 – 240 V AC 50/60 Hz |
| Dimbaar display: | Ja |
| Display: | Ja |
| Qi gecertificeerd: | Nee |
| Vereiste batterijen (niet meegeleverd): | 2× AAA/LR03 |
| Aftelfunctie: | Nee |
| Aantal producten in verpakking: | 1 stuk |
| Touchscreen: | Nee |
| Speaker‑kanalen: | 2.0 |
| Afmeting woofer: | 3 " |
| Handvat: | Nee |
| Handgreep: | Nee |
| Powerbank‑functie: | Nee |
| Impedantie externe speaker: | 6 Ohm |
| Applicatie naam: | UNDOK™ |
| Ondersteunde audioformaten: |
MP3 WAV AAC |
| Tweeter grootte: | 1 " |
| Indicator batterijniveau: | Nee |
| Type Bluetooth: | Ontvangen |
| Ingangen audio / video / data: |
USB IN 1× AUX IN 3.5 mm |
| Bronnen audio / video / data: |
Bluetooth USB CD Line Radio |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist: | Nee |
| Uitgangen audio / video / data: | Hoofdtelefoon 3.5 mm |
| Antenne type: | Telescoop |
| Inclusief accessoires: |
AC‑adapter Afstandsbediening |
| DAB: | Nee |
| FM: | Ja |
| Verlichting opties radio's en stereosets: | Niet van toepassing |
| Radio design: | Normaal |
| Ondersteunde radio ontvangst types: |
FM DAB+ Internet |
| DAB+: | Ja |
| Internet radio: | Ja |
| Externe luidsprekers radio's: | Ja |
| Materiaal externe luidsprekers: | Hout |
| Ingebouwde CD‑speler: | Ja |
| Batterij 1 Hazmat: | Nee |
| Batterij 1 meegeleverd: | Nee |
| Batterij 1 oplaadbaar: | Nee |
| Batterij 1 vervangbaar / geïntegreerd: | Vervangbaar |
| Batterij 2 Hazmat: | Nee |
| Batterij 2 meegeleverd: | Nee |
| Batterij 2 oplaadbaar: | Nee |
| Batterij 2 waarvoor gebruikt: | Niet van toepassing |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1: | Hoofdartikel |
| Batterij 1 aantal: | 2 |
| UN38.3 van toepassing / Lithium‑Ion batterij: | Nee |
| High Resolution Audio: | Nee |
| Automatische tijdsynchronisatie: | Internet FM DAB |
| Type radio: | Tafelradio |
| Bluetooth handsfree: | Nee |
| Ondersteunde CD‑indelingen: |
CD CD‑R CD‑RW |
| T.H.D.: | 10 % |
| Voorkeurzenders: | 10 stuks |
| Dubbel alarm: | Nee |
| Geluidsopties: |
Stomme Vooraf ingestelde equalizer Hoge tonen Lage tonen |
| Type alarm/notificatie: |
Alarmfunctie Buzzer Slaap timer Timer Soft wake‑up functie |
| Woofer: | Ja |
| Tweeter: | Ja |
| Laadstation 1 waarvoor gebruikt: | Niet van toepassing |
| Alarmprogramma's: |
Dag Week Weekend Werkweek |
| Aantal externe luidsprekers: | 2 |
| Displayverlichting: | Diverse kleuren |
| Type display: | TFT LCD |
| Batterij 1 type/soort: | AAA |
| On Screen Display (OSD): |
Duits Engels Spaans Frans Italiaans Nederlands Deens Pools Portugees Fins Noors Zweeds Turks |
| Backup batterij: | Nee |
| Batterij 1 chemische samenstelling: | Alkaline |
| Waterafstotend: | Nee |
| UPnP: | Nee |
| Batterij 1 waarvoor gebruikt: | Afstandsbediening |
| Schermdiagonaal: | 2.80 " |
| Batterij 1 voltage: | 1.50 V |
| Netadapter of voedingskabel type 1: | Plug‑in netadapter, laagspanningskabel vast aan adapter |
| Ingangsspanning netadapter: | Netspanning 100–240 V AC |
| Communicatietechniek: |
Wi‑Fi Wi‑Fi 5 GHz |
| Technische uitgangsvermogen: | 2 × 8.1 W |
| Batterijtechnologie: | Alkaline |
| Type alarmsignaal: |
Zoemer Radio |
| Verlichtingsopties: | Niet van toepassing |