| Breedte: | 238 mm |
| Hoogte: | 71 mm |
| Diepte: | 140 mm |
| Gewicht: | 1717 g |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: |
Metaal Kunststof |
| Uitgangsvermogen: | 10 W |
| Stekkertype: | Euro / Type-C (CEE 7/16) |
| Maximale stroomverbruik: | 9 W |
| Type Tuning: | Digitaal |
| Ondersteunde radiobanden: |
FM Internet |
| Geluidsuitvoer: | Mono |
| Ingebouwde microfoon: | Nee |
| Scherm: | Zwart-Blauw Scherm |
| Type stroombron: | Netvoeding |
| Snoozefunctie: | Ja |
| Dimbaar display: | Ja |
| Display: | Ja |
| Qi gecertificeerd: | Nee |
| App-gestuurd: | Ja |
| Aantal producten in verpakking: | 1 Stuks |
| Ingangsvoltage: | 100 - 240 V AC |
| FM voorkeuzeradiostions: | 20 |
| Tijdschakelaar: | Ja |
| Type radio: | Keukenradio |
| Radio ontwerp: | Kastontwerp |
| Touchscreen: | Nee |
| Aftelfunctie: | Ja |
| Speaker-kanalen: | 1.0 |
| Handvat: | Nee |
| Powerbank-functie: | Nee |
| Vooraf ingestelde internetradiozender: | 10 |
| Applicatie naam: | Media U |
| Ondersteunde audioformaten: |
MP3 WMA AAC |
| Indicator batterijniveau: | Nee |
| Uitgangen audio / video / data: | AUX OUT 3.5mm |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist: | Nee |
| Impedantie externe speaker: | 0 Ohm |
| Bronnen audio / video / data: |
Line Radio |
| Ingangen audio / video / data: | AUX IN 3.5mm |
| Inclusief accessoires: |
AC-adapter Afstandsbediening Montageset |
| Antenne type: | Bedraad |
| Externe luidsprekers radio's: | Nee |
| DAB: | Nee |
| DAB+: | Nee |
| FM: | Ja |
| Verlichting opties radio's en stereosets: | Niet van toepassing |
| Materiaal externe luidsprekers: | Niet van toepassing |
| Radio design: | Normaal |
| Internet radio: | Ja |
| Batterij 1 Hazmat: | Nee |
| Batterij 1 meegeleverd: | Nee |
| Batterij 1 oplaadbaar: | Nee |
| Batterij 2 Hazmat: | Nee |
| Batterij 2 meegeleverd: | Nee |
| Batterij 2 oplaadbaar: | Nee |
| High Resolution Audio: | Niet van toepassing |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1: | Hoofdartikel |
| UN38.3 van toepassing / Product beschikt over een lithium-Ion batterij: | Nee |
| Automatische tijdsynchronisatie: | Internet |
| T.H.D.: | 10 % |
| Tweeter grootte: | 0 " |
| Afmeting woofer: | 0 " |
| Geluidsopties: |
Stomme Vooraf ingestelde equalizer |
| Woofer: | Nee |
| Tweeter: | Nee |
| Voorkeurzenders: | 30 Stuks |
| Schermdiagonaal: | 2.40 " |
| Type alarm/notificatie: |
Alarmfunctie Buzzer Dual alarmfunctie Slaap timer Snooze functie Timer |
| Ingebouwde CD-speler: | Nee |
| Ondersteunde CD-indelingen: | Niet van toepassing |
| Dubbel alarm: | Ja |
| Laadstation 1 waarvoor gebruikt: | Niet van toepassing |
| Alarmprogramma's: | Dag |
| Displayverlichting: | Diverse kleuren |
| Type display: | TFT LCD |
| On Screen Display (OSD): |
Duits Engels Frans Pools Tsjechisch Turks Sloveens |
| Batterij 1 waarvoor gebruikt (hoofdfunctie product): | Niet van toepassing |
| Backup batterij: | Nee |
| Waterafstotend: | Nee |
| Aantal ingebouwde speakers: | 2 |
| UPnP: | Ja |
| Netadapter of voedingskabel type 1: | Netkabel los van product (bv scherm pc) |
| Ingangsspanning netadapter of voedingskabel 1: | Netspanning 100-240V AC |
| Communicatietechniek: | Wi-Fi |
| Lengte stroomkabel: | 1.57 m |
| Technische uitgangsvermogen: | 2 x 4.2 W |
| Type alarmsignaal: |
Zoemer Radio |
| Verlichtingsopties: | Niet van toepassing |