| Breedte: | 170 mm |
| Hoogte: | 75 mm |
| Diepte: | 180 mm |
| Gewicht: | 1088 g |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: |
Aluminium |
| Uitgangsvermogen: | 10 W |
| Bluetooth® signaalbereik: | 10 m |
| Stekkertype: | Euro / Type‑C (CEE 7/16) |
| Powerbank‑functie: | Ja |
| Type tuning: | Digitaal |
| Ondersteunde radiobanden: |
FM DAB+ DAB |
| Slaaptimer: | Ja |
| Bluetooth® versie: | 5.0 |
| Type stroombron: | Netvoeding |
| Qi‑gecertificeerd: | Ja |
| Snoozefunctie: | Ja |
| Dimbaar display: | Ja |
| Tijdprojectie: | Ja |
| Display: | Ja |
| Aantal producten in verpakking: | 1 stuk |
| Speaker‑kanalen: | 2.0 |
| Indicator batterijniveau: | Nee |
| Type Bluetooth: | Ontvangen |
| Ingangen audio / video / data: |
USB‑in (1×) AUX‑in 3.5 mm SD‑kaartslot |
| Bronnen audio / video / data: |
Bluetooth SD USB Line‑in Radio |
| Diefstalbeveiliging strips vereist: | Nee |
| Antenne type: | Telescoop |
| Inclusief accessoires: | AC‑adapter |
| DAB+: | Nee |
| FM: | Ja |
| Internet radio: | Nee |
| Projectieklok: | Nee |
| DAB: | Ja |
| UN38.3 van toepassing: | Nee |
| Bluetooth handsfree: | Nee |
| T.H.D.: | 10% |
| Voorkeurzenders: | 20 stuks |
| Dubbel alarm: | Nee |
| Type alarm: | Alarmfunctie |
| CD‑speler: | Nee |
| Ondersteunde CD‑indelingen: | N.v.t. |
| Schermkleur: | Zwart |
| Alarmprogramma’s: | Dag Week Weekend |
| Automatische tijdsynchronisatie: | DAB |
| OSD‑taal: | Engels |
| Displayverlichting: | Wit |
| Communicatietechniek: | Bluetooth® |
| Type display: | LCD 7‑segment + dot‑matrix |
| Technisch uitgangsvermogen: | 2 × 3.5 W |
| Formaat LED‑display: | 2" |
| Type alarmsignaal: | Zoemer DAB+ Natuurlijke geluiden |
| Verlichtingsopties: | N.v.t. |