| Breedte: | 28 mm |
| Hoogte: | 14 mm |
| Diepte: | 61 mm |
| Gewicht: | 41 g |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | ABS |
| Maximaal zendvermogen: | 4 dBm |
| Ondersteunde Bluetooth® codecs: | SBC |
| Ondersteunde Bluetooth® profielen: |
A2DP AVRCP HFP |
| Type stroombron: | USB Gevoed Accu gevoed |
| Ingangsvoltage: | 5 V DC |
| Maximale oplaadtijd van de batterij: | 2 uur |
| Batterijtype: | Ingebouwd Lithium-Polymeer |
| Stekkertype: | USB |
| Ingangsstroom: | 0.5 A |
| Batterij capaciteit: | 150 mAh |
| Automatische uitschakeltijd: | 5 min |
| Incl. batterijen: | Ingebouwde Lithium-Ion |
| Bluetooth® signaalbereik: | 8 m |
| Gelijktijdig aansluitbare apparaten: | Maximaal 1 apparaat |
| Aantal producten in verpakking: | 1 stuk |
| Input: | USB‑C™ Female |
| Output: | 3.5 mm |
| Stroomkabel zijde A: | USB‑C™ |
| Zendfrequentie: | 2400 – 2480 MHz |
| Stroomkabel zijde B: | USB‑A |
| Bluetooth® versie: | 5.4 |
| Vereiste batterijen (meegeleverd): | 1× Li‑ion Batterypack |
| Apparaat stroominput: | 1× USB‑C™ |
| Automatische uitschakelfunctie: | Nee |
| Maximale antenne versterking: | ‑0,58 dBi |
| Communicatietechniek: | Bluetooth® |
| Uitgangen audio / video / data: | 1× 3.5 mm |
| Ingangen audio / video / data: | USB‑C™ Female |
| Batterij 1 werkingstijd standaard verbruik: | 510 min |