| Breedte: | 61 mm |
| Hoogte: | 20 mm |
| Diepte: | 61 mm |
| Gewicht: | 48 g |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | ABS |
| Bluetooth® signaalbereik: | 10 m |
| Type stroombron: | Batterij gevoed |
| Ondersteunde Bluetooth® profielen: |
A2DP AVRCP HFP HSP |
| Ingangsvoltage: | 5 V DC |
| Bluetooth® versie: | 5.0 |
| Batterijtype: | Ingebouwd Lithium‑Polymeer |
| Apparaat stroominput: | USB Micro‑B Female |
| Zendfrequentie: | 2400 – 2483.5 MHz |
| Stekkertype: | Micro USB |
| Input: |
1× 3.5 mm Audio‑Input USB Micro‑B Female 1× S/PDIF |
| Output: |
1× S/PDIF 1× 3.5 mm Audio Out |
| Maximale oplaadtijd van de batterij: | 1 uur |
| Automatische uitschakelfunctie: | Ja |
| Automatische uitschakeltijd: | 10 min |
| Gelijktijdig aansluitbare apparaten: | Maximaal 1 apparaat |
| Batterij capaciteit: | 450 mAh |
| Aantal producten in verpakking: | 1 stuk |
| Communicatietechniek: | Bluetooth® |
| Batterij 1 werkingstijd standaard verbruik: | 1200 min |
| Uitgangen audio / video / data: |
1× 3.5 mm Audio Out 1× S/PDIF |
| Ingangen audio / video / data: |
1× 3.5 mm Audio Input USB Micro‑B Female 1× S/PDIF |