| Breedte: | 210 mm |
| Hoogte: | 135 mm |
| Diepte: | 58 mm |
| Gewicht: | 520 g |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: |
Metaal Kunststof |
| Type stroombron: | Batterij Gevoed Netvoeding |
| IP-codering: | IP20 |
| Stekkertype: | Euro / Type-C (CEE 7/16) |
| Handgreep: | Ja |
| Koptelefoonoutput: | Ja |
| Type Tuning: | Digitaal |
| Type radio: | FM-Radio Draagbare radio |
| Ondersteunde radiobanden: |
FM |
| Radio ontwerp: | Draagbaar Model |
| Luidspreker RMS: | 0.5 W |
| Luidspreker piekvermogen: | 3 W |
| Geluidsuitvoer: | Mono |
| Ingebouwde microfoon: | Nee |
| Scherm: | LCD-Scherm |
| FM-frequentiebereik: | 87.5 - 108 MHz |
| Ingangsvoltage: | 100 - 240 V AC 50/60 Hz |
| USB Oplaadbaar: | Nee |
| Display: | Ja |
| Qi gecertificeerd: | Nee |
| Afstandbestuurbaar: | Nee |
| Handvat: | Ja |
| Aftelfunctie: | Nee |
| Indicator batterijniveau: | Ja |
| Output: | 1x 3,5 mm Audio Out |
| Aantal producten in verpakking: | 1 Stuks |
| FM voorkeuzeradiostions: | 20 |
| Wekkerfunctie: | Nee |
| Touchscreen: | Nee |
| Slaaptimer: | Nee |
| Stroomverbruik indien ingeschakeld: | 3 W |
| Uitgangsvermogen: | 3 W |
| Speaker-kanalen: | 1.0 |
| Draadloos opladen: | Nee |
| Equalizer: | Nee |
| Powerbank-functie: | Nee |
| Dimbaar display: | Nee |
| Stroomverbruik in standby-modus: | 0.08 W |
| Bescherming tegen schokken: | Nee |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist: | Nee |
| Bronnen audio / video / data: | Radio |
| Uitgangen audio / video / data: | Hoofdtelefoon 3,5 mm |
| Antenne type: | Telescoop |
| Ingangen audio / video / data: | Niet van toepassing |
| Inclusief accessoires: | AC-adapter |
| Externe luidsprekers radio's: | Nee |
| DAB: | Nee |
| DAB+: | Nee |
| FM: | Ja |
| Internet radio: | Nee |
| Verlichting opties radio's en stereosets: | Niet van toepassing |
| Materiaal externe luidsprekers: | Niet van toepassing |
| Radio design: | Normaal |
| Batterij 1 waarvoor gebruikt (hoofdfunctie product): | Hoofdartikel |
| Batterij 1 meegeleverd: | Nee |
| Batterij 1 oplaadbaar: | Nee |
| Batterij 1 vervangbaar / geïntegreerd: | Vervangbaar |
| Type display: | LCD |
| High Resolution Audio: | Niet van toepassing |
| Netadapter of voedingskabel 1 inbegrepen: | Ja |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1: | Hoofdartikel |
| UN38.3 van toepassing / Product beschikt over een lithium-Ion batterij: | Nee |
| Automatische tijdsynchronisatie: | Niet van toepassing |
| Ondersteunde audioformaten: | Niet van toepassing |
| Geluidsopties: | Geen |
| Qty bestuurders: | 0 |
| Voorkeurzenders: | 20 Stuks |
| Dubbel alarm: | Nee |
| Woofer: | Nee |
| Tweeter: | Nee |
| Type alarm/notificatie: | Niet van toepassing |
| Ingebouwde CD-speler: | Nee |
| Ondersteunde CD-indelingen: | Niet van toepassing |
| Alarmprogramma's: | Niet van toepassing |
| Laadstation 1 waarvoor gebruikt: | Niet van toepassing |
| Vereiste batterijen (niet meegeleverd): | 3x D/LR20 |
| On Screen Display (OSD): | Niet van toepassing |
| Displayverlichting: | Wit |
| Batterij 1 chemische samenstelling: | Alkaline |
| Batterij 1 aantal (indien gebruikt met batterijen): | 3 |
| Waterafstotend: | Nee |
| UPnP: | Nee |
| Batterij 1 type/soort: | D |
| Schermdiagonaal: | 2.50 " |
| Aantal ingebouwde speakers: | 1 |
| Batterij 1 voltage: | 1.50 V |
| Draadloze oplaadfunctie: | Nee |
| Batterijtechnologie: | Alkaline |
| Type alarmsignaal: | Niet van toepassing |
| Verlichtingsopties: | Niet van toepassing |