Ultrasone Juwelenreiniger

Nedis
5412810455614
    Levertijd:Voor 19:30 uur besteld morgen bezorgd | GRATIS VERZENDING
Bestel
  • Beschrijving

Ultrasone Juwelenreiniger | Netvoeding | 220 - 240 V AC 50/60 Hz | Euro / Type-C (CEE 7/16) | Wit | Kunststof

Juwelenreiniger

De Nedis Digital Ultrasonic Jewellery Cleaner is de perfecte oplossing om je waardevolle spullen met minimale inspanning sprankelend schoon te houden. Deze geavanceerde reiniger maakt gebruik van de kracht van sonische geluidsgolven die trillen met een indrukwekkende 43 kHz, waardoor elke keer weer een grondige reiniging wordt gegarandeerd.
Uitgerust met drie reinigingsstanden, waaronder een zwakke (35W), sterke (70W) en ontschuimingsstand, biedt deze ultrasone reiniger veelzijdigheid voor verschillende reinigingsbehoeften. De ontschuimingsstand is bijzonder effectief voor dieptereiniging, waarbij restbellen worden verwijderd om het reinigingsproces te verbeteren en uw kostbare sieraden te beschermen tegen oxidatie.
Een van de opvallende kenmerken van deze reiniger is de ruime tank van 1800 ml, waarmee u meerdere items tegelijk kunt reinigen, waardoor u tijd en moeite bespaart. Het LED-display met digitale timer verhoogt het comfort nog verder, zodat u de reinigingstijd eenvoudig kunt instellen van 1,5 tot 8 minuten.
Een van de opvallende kenmerken van deze reiniger is de ruime tank van 1800 ml, waarmee u meerdere items tegelijk kunt reinigen, waardoor u tijd en moeite bespaart. Het LED-display met digitale timer verhoogt het comfort nog verder, zodat u de reinigingstijd eenvoudig kunt instellen van 1,5 tot 8 minuten.
De Nedis Ultrasonic Jewellery Cleaner is ontworpen voor ultieme eenvoud en is plug-and-play, waardoor hij ongelooflijk gebruiksvriendelijk is.

Er zijn drie reinigingsmodi:

  • Algemene reiniging - gebruik alleen eenvoudig water voor algemene reiniging
  • Verbeterde reiniging - voeg een paar druppels reinigingsvloeistof toe om de reiniging te verbeteren
  • Gedeeltelijke reiniging - om onderdelen van grote voorwerpen schoon te maken, kan het apparaat worden gebruikt met het deksel open

Geschikt voor reiniging

  • sieraden: kettingen, armbanden, ringen, oorbellen etc
  • Bril: optische bril, zonnebril, contactlens
  • Dagelijkse benodigdheden: horlogeband, scheerkoppen, tandenborstels, munten, vorken, messen, lepels
  • andere items: liniaal, scharen, pennen, badges, sleutelhangers, tondeuse knipkoppen
Zeg vaarwel tegen vervelende schoonmaakroutines en hallo tegen sprankelende resultaten met de Nedis Digital Ultrasonic Jewellery Cleaner.

Eigenschappen

  • Digitale ultrasone sieradenreiniger met een tank van 1800 ml
  • Werkt met sonische geluidsgolven die trillen bij 43 kHz
  • Maakt zelfs hardnekkig vuil los, op de meest ontoegankelijke plaatsen
  • Drie reinigingsstanden: zwak (35W), sterk (70W) en ontschuimfunctie voor dieptereiniging
  • Kan meerdere items in één keer wassen
  • LED-display met digitale timer voor tijdinstelling van 1,5 tot 8 minuten
  • Plug and Play, dus gemakkelijk te gebruiken


Inhoud verpakking

  • Sieraden reiniger
  • Stroomkabel

Downloads

Handleiding



Specificaties

  • Breedte 255 mm
  • Hoogte 160 mm
  • Diepte 160 mm
  • Gewicht 1490 g
  • Kleur Wit
  • Ingangsvoltage 220 - 240 V AC 50/60 Hz
  • Materiaal Kunststof
  • Stekkertype Euro / Type-C (CEE 7/16)
  • Type stroombron Netvoeding
  • Aantal producten in verpakking 1 Stuks