| Breedte | 140 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Gewicht | 218 g |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal Kunststof |
| Ingangsstroom | 1.0 A |
| Type stroombron | Batterij gevoed USB gevoed Handslinger |
| Stroomkabel zijde A | USB |
| Batterijtype | Ingebouwde Lithium-Ion AAA |
| Ingangsvoltage | 5 V DC |
| Batterij capaciteit | 1200 mAh |
| Powerbank-functie | Ja |
| Type radio | FM-Radio Draagbare radio Noodradio |
| Output | 1x 3,5 mm |
| Ondersteunde radiobanden | FM AM |
| Radio ontwerp | Draagbaar model |
| Type tuning | Analoog |
| Luidspreker RMS | 1 W |
| Geluidsuitvoer | Mono |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Stroomkabel zijde B | USB-C™ |
| USB oplaadbaar | Nee |
| Display | Ja |
| Afstandbestuurbaar | Nee |
| Batterijtechnologie | Li-Ion |
| Handvat | Ja |
| Aftelfunctie | Nee |
| Aantal producten in verpakking | 1 Stuks |
| Mid-range size | 2 " |
| Wekkerfunctie | Nee |
| Touchscreen | Nee |
| Slaaptimer | Nee |
| Vereiste batterijen (niet meegeleverd) | 3x AAA/LR03 |
| Speaker-kanalen | 1.0 |
| Draadloos opladen | Nee |
| Maximale batterijduur | 15 uur |
| Stekkertype | USB-C™ |
| Handgreep | Nee |
| Equalizer | Nee |
| Dimbaar display | Nee |
| Luidspreker piekvermogen | 2 W |
| Bescherming tegen schokken | Nee |
| Indicator batterijniveau | Nee |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist | Nee |
| Bronnen audio / video / data | Radio |
| Uitgangen audio / video / data | Hoofdtelefoon 3,5 mm |
| Antenne type | Telescoop |
| DAB | Nee |
| DAB+ | Nee |
| FM | Ja |
| Internet radio | Nee |
| Radio design | Normaal |
| Ondersteunde radio ontvangst types | FM |
| Verlichting opties radio's en stereosets | Wit licht |
| Batterij 1 waarvoor gebruikt | Hoofdartikel |
| Displayverlichting | Niet van toepassing |
| Batterij 2 meegeleverd | Nee |
| Batterij 2 oplaadbaar | Nee |
| Commercieel Bluetooth® bereik | Niet van toepassing |
| High Resolution Audio | Niet van toepassing |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1 | Hoofdartikel |
| Batterij 1 meegeleverd | Ja |
| Batterij 1 oplaadbaar | Ja |
| Automatische tijdsynchronisatie | Niet van toepassing |
| Ondersteunde audioformaten | Niet van toepassing |
| Geluidsopties | Geen |
| Qty bestuurders | 0 |
| Voorkeurzenders | 0 Stuks |
| Bluetooth handsfree | Nee |
| Dubbel alarm | Nee |
| Type alarm/notificatie | Niet van toepassing |
| Uitgangsvermogen | 1 W |
| Alarmprogramma's | Niet van toepassing |
| UN38.3 van toepassing | Ja |
| Inclusief accessoires | USB kabel |
| Batterij 1 aantal | 1 |
| Batterij 1 chemische samenstelling | Li-Ion |
| Batterij 2 vervangbaar / geïntegreerd | Vervangbaar |
| Batterij 2 type/soort | AAA |
| Batterij 1 vervangbaar / geïntegreerd | Geïntegreerd |
| Batterij 2 aantal | 3 |
| Waterafstotend | Nee |
| Batterij 1 Hazmat | Ja |
| Aantal audiokanalen | Mono 1.0 |
| Aantal ingebouwde speakers | 1 |
| Batterij 1 capaciteit | 1200 mAh |
| Batterij 1 maximale laadtijd | 45 min |
| Batterij 1 type/soort | 18650 |
| Batterij 2 waarvoor gebruikt | Hoofdartikel |
| Type display | Analoog |
| Technische uitgangsvermogen | 0.60 W |
| Apparaat stroominput | 1x USB-C™ |
| Batterij 1 voltage | 3.7 V |
| Batterij 1 werkingstijd standaard verbruik | 1260 min |
| Batterij 1 Watt uur | 4.44 Wh |
| Batterij 1 gewicht | 37 g |
| T.H.D. | 35 % |
| Draadloze oplaadfunctie | Nee |
| Ingangen audio / video / data | USB-C™ Female |
| Type alarmsignaal | Niet van toepassing |
| Verlichtingsopties | White Light |