| Breedte: | 240 mm |
| Hoogte: | 90 mm |
| Diepte: | 90 mm |
| Gewicht: | 802 g |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | ABS |
| Ingebouwde microfoon: | Ja |
| Maximale antenne versterking: | 0 dBi |
| Bluetooth® signaalbereik: | 10 m |
| Type stroombron: | Batterij Gevoed |
| Ondersteunde Bluetooth® profielen: |
A2DP
AVRCP
HFP
|
| Koppelbaar: | Ja |
| Ingangsvoltage: | 5 V DC |
| Maximale standby-tijd: | 20 uur |
| Bescherming tegen schokken: | Ja |
| Geluidsuitvoer: | Stereo |
| Luidsprekerontwerp: | Handheld Ontwerp |
| Signaal-ruisverhouding: | 85 dB |
| Batterij capaciteit: | 2000 mAh |
| Maximale oplaadtijd van de batterij: | 3 uur |
| Luidspreker piekvermogen: | 30 W |
| Luidspreker RMS: | 10 W |
| Maximaal zendvermogen: | 2 dBm |
| Bluetooth® versie: | 5.0 |
| Batterijtype: | Lithium-Ion |
| LED verlichting: | Ja |
| Zendfrequentie: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Impedantie: | 3 Ohm |
| Stekkertype: | USB |
| Ingangsstroom: | 0.9 A |
| IP-codering: | X5 |
| LED-licht: | Ja |
| Aantal producten in verpakking: | 1 Stuks |
| Wekkerfunctie: | Nee |
| Tweeter grootte: | 2 " |
| Bass boost: | Nee |
| Frequentierespons: | 80 Hz - 16 kHz |
| Speaker-kanalen: | 2.0 |
| Maximale batterijduur: | 4 uur |
| Handvat: | Nee |
| Handgreep: | Nee |
| Equalizer: | Nee |
| Ondersteuning voor spraakbesturing: | Nee |
| Powerbank-functie: | Nee |
| Drivergrootte: | 2 x 2” |
| Apparaat stroominput: | 1x USB-C™ |
| Communicatietechniek: | Bluetooth® |
| Batterij 1 werkingstijd standaard verbruik: | 240 min |
| Ingangen audio / video / data: |
USB-C™ Female
1x 3.5 mm Audio Input
USB-A Female
|