| Breedte: | 45 mm |
| Hoogte: | 12 mm |
| Diepte: | 45 mm |
| Gewicht: | 61 g |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | ABS |
| Bluetooth® signaalbereik: | 10 m |
| Ondersteunde draadloze technologie: | Bluetooth® |
| Apparaat stroominput: | Micro‑USB |
| Ingangsstroom: | 1.0 A |
| Type stroombron: | Batterij gevoed |
| Ondersteunde Bluetooth® profielen: |
A2DP HFP HSP |
| Stroomkabel zijde B: | Micro‑USB |
| Stroomkabel zijde A: | USB |
| Lengte stroomkabel: | 1.00 m |
| Ingangsvoltage: | 5 V DC |
| Maximale oplaadtijd van de batterij: | 2 uur |
| Input: | 1× AUX |
| Maximaal zendvermogen: | 2 dBm |
| Maximale antenne versterking: | ‑0.58 dBi |
| Batterijtype: | Ingebouwd Lithium‑Polymeer |
| Zendfrequentie: | 2402 – 2480 MHz |
| Stekkertype: | Micro‑USB |
| Batterij capaciteit: | 200 mAh |
| Automatische uitschakeltijd: | 5 min |
| Automatische uitschakelfunctie: | Ja |
| Gelijktijdig aansluitbare apparaten: | Maximaal 1 apparaat |
| Output: | 1× AUX |
| Bluetooth® versie: | 5.1 |
| Aantal producten in verpakking: | 1 stuk |
| Batterij 1 werkingstijd standaard verbruik: | 360 min |
| Communicatietechniek: | Bluetooth® |
| Ingangen audio / video / data: |
1× AUX |
| Uitgangen audio / video / data: |
1× AUX |