| Breedte: | 55 mm |
| Hoogte: | 140 mm |
| Diepte: | 35 mm |
| Gewicht: | 314 g |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | ABS |
| Maximale antenne versterking: | 0 dBi |
| Type stroombron: | Batterij Gevoed |
| Ingangsvoltage: | 5 V DC |
| Koptelefoonoutput: | Ja |
| Lengte stroomkabel: | 0.50 m |
| Aan/uit knop: | Ja |
| LED verlichting: | Ja |
| Batterij capaciteit: | 1300 mAh |
| Maximale standby-tijd: | 48 uur |
| Display: | Ja |
| Automatische batterijbesparende modus: | Ja |
| Automatische kanaalscan: | Ja |
| Inclusief riemclips: | Ja |
| PMR446 licentievrij: | Ja |
| Aantal handsets: | 2 Handsets |
| Communicatiemethode: | PTT VOX |
| Schermkleur: | Wit |
| Maximaal zendvermogen: | 26 dBm |
| VOX-niveaus: | 3 |
| CTCSS codes (voor privé gesprekken): | 38 |
| Indicator batterijniveau: | Ja |
| Frequentiekanalen: | 8 |
| Aantal beltonen: | 10 |
| Toetsvergrendeling: | Ja |
| Privacycodes (CTCSS + DCS): | 121 |
| DCS-codes (digitaal gecodeerd squelch-systeem): | 83 |
| Maximale oplaadtijd van de batterij: | 8 uur |
| Oplaadstation inbegrepen: | Ja |
| Maximale gebruiksduur van de batterij: | tot 6 uur |
| Vereiste batterijen (meegeleverd): | 2x Lithium Ion |
| Ingangsstroom: | 0.18 A |
| Aantal producten in verpakking: | 2 Stuks |
| Zendfrequentie: | 446.00625 - 446.09375 MHz |
| Maximaal bereik (normaal gebruik / binnenstad of woonwijk): | Tot 500-1000 m |
| Maximaal bereik (open veld / geen obstakels): | Tot 10 km |
| Maximaal bereik (stedelijke gebieden / platteland): | Tot 3 km |
| Batterijtype: | BL-5C |
| Stroomkabel zijde A: | USB-C™ |
| Max. SAR-waarden: | 0.118 W/kg for FM 12.5 KHz |
| Inclusief reiskoffer: | Nee |
| Powerbank-functie: | Nee |
| Stroomkabel zijde B: | USB-A |
| Buiten bereik waarschuwing: | Ja |
| Batterij bijna leeg indicatie: | Ja |
| Batterij 1 Cellen per batterij (in het geval van een pack): | 1 Stuks |
| Batterij 1 werkingstijd standaard verbruik: | 360 min |
| Kanaalscanfunctie: | Ja |
| Aantal walkie talkies meegeleverd: | 2 |
| Ingebouwde zaklamp: | Ja |
| Communicatietechniek: | PMR 446Mhz |
| Aantal frequentiekanalen: | 8 |
| SOS toets: | Nee |
| Displayverlichting: | Groen |
| Dual kanaalscanfunctie: | Ja |
| Bedrijfstemperatuurbereik: | -20 / 55 °C |
| Schermdiagonaal: | 1.30 " |
| Oplaadstation meegeleverd: | Ja |
| Batterij 1 capaciteit: | 1300 mAh |
| Headset-aansluiting: | Ja |
| Inclusief accessoires: | USB-C oplaadkabel |
| Apparaat stroominput: | 2x USB-C™ |
| Aantal subfrequentiekanalen: | 121 |