| Breedte: | 425 mm |
| Hoogte: | 135 mm |
| Diepte: | 308 mm |
| Gewicht: | 4977 g |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: |
Metaal Aluminium Kunststof Hout |
| Bluetooth® signaalbereik: | 10 m |
| Stekkertype: | Euro / Type-C (CEE 7/16) |
| Schokbestendig: | Ja |
| Geluidsuitvoer: | Stereo |
| Luidspreker RMS: | 30 W |
| Powerbank-functie: | Ja |
| Equalizer: | Ja |
| Koptelefoonoutput: | Ja |
| Radio ontwerp: | Tafelmodel |
| Type Tuning: | Digitaal |
| Ondersteunde radiobanden: |
FM DAB+ DAB |
| Media afspeelmogelijkheden: |
Radio AUX USB CD MP3 |
| Scherm: | Zwart-Wit Scherm |
| USB Oplaadbaar: | Ja |
| Slaaptimer: | Ja |
| Ingebouwde microfoon: | Nee |
| Maximale stroomverbruik: | 60 W |
| Stroomverbruik in standby-modus: | 0.40 W |
| Type stroombron: | Netvoeding |
| Ingangsvoltage: | 100 - 240 V AC 50/60 Hz |
| Afstandbestuurbaar: | Ja |
| Type radio: | DAB+ Radio Tafelradio |
| Dimbaar display: | Ja |
| Display: | Ja |
| Vereiste batterijen (niet meegeleverd): | 2x AAA/LR03 |
| Aantal producten in verpakking: | 1 Stuks |
| FM voorkeuzeradiostions: | 50 |
| Touchscreen: | Nee |
| Stroomkabel zijde B: | Euro / Type-C (CEE 7/16) |
| Stroomkabel zijde A: | USB-C™ |
| Uitgangsvermogen: | 30 W |
| Speaker-kanalen: | 2.0 |
| Draadloos opladen: | Nee |
| Lengte stroomkabel: | 1.43 m |
| Stroomverbruik indien ingeschakeld: | 30 W |
| Handvat: | Nee |
| Bluetooth® versie: | 5.4 |
| Impedantie externe speaker: | 6 Ohm |
| Ondersteunde audioformaten: |
MP3 WAV AAC |
| Type Bluetooth: | Ontvangen |
| Ingangen audio / video / data: |
USB IN 1x AUX IN 3.5mm |
| Bronnen audio / video / data: |
Bluetooth USB CD Line Radio |
| Uitgangen audio / video / data: | Hoofdtelefoon 3,5 mm |
| Antenne type: | Telescoop |
| FM: | Ja |
| Internet radio: | Nee |
| DAB+: | Ja |
| DAB: | Ja |
| Radio design: | Hoogwaardig |
| Ingebouwde CD-speler: | Ja |
| High Resolution Audio: | Nee |
| Bluetooth handsfree: | Nee |
| Ondersteunde CD-indelingen: |
CD CD-R CD-RW |
| Geluidsopties: |
Stomme Vooraf ingestelde equalizer Hoge tonen Lage tonen |
| Woofer: | Nee |
| Type alarm/notificatie: |
Buzzer Dual alarmfunctie Slaap timer Snooze functie Soft wake-up functie |
| Dubbel alarm: | Ja |
| Alarmprogramma's: |
Dag Week Weekend Werkweek |
| Automatische tijdsynchronisatie: |
FM DAB |
| On Screen Display (OSD): |
Duits Engels Spaans Frans Italiaans Nederlands Pools |
| Schermdiagonaal: | 3.00 " |
| Communicatietechniek: | Bluetooth® |
| Displayverlichting: | Omgekeerd |
| Draadloze oplaadfunctie: | Nee |
| Type display: | LCD 7 segment + dot matrix |
| Voorkeurzenders: | 50 Stuks |
| Kabellengte voedingsadapter: | 1.43 m |
| DAB + voorkeurzenders: | 50 Stuks |
| Type alarmsignaal: |
Zoemer Radio CD Via USB |