| Breedte | 410 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Diepte | 335 mm |
| Gewicht | 3140 g |
| Kleur | Grijs |
| Ingangsvoltage | 220 - 240 V AC 50/60 Hz |
| Materiaal | Kunststof Hout |
| Stekkertype | Euro / Type-C (CEE 7/16) |
| Maximale stroomverbruik | 12 W |
| Geluidsuitvoer | Stereo |
| Type stroombron | Netvoeding |
| Verstelbare armhoogte | Ja |
| Automatische stopfunctie | Ja |
| Ingebouwde (voor) versterker | Ja |
| Ingebouwde luidspreker(s) | Ja |
| Beschermingshoes | Ja |
| Draaisnelheid instelbaar | Ja |
| Inclusief reserve naald | Ja |
| Draaitafel ontwerp | Regulier |
| Output | 1x USB 1x RCA |
| Aantal producten in verpakking | 1 Stuks |
| Compatibel vinylformaat | 12 " 7 " 10 " |
| Luidspreker piekvermogen | 4 W |
| Touchscreen | Nee |
| Speaker-kanalen | 2.0 |
| Handvat | Nee |
| Automatische armretourfunctie | Nee |
| Indicator batterijniveau | Nee |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist | Nee |
| Impedantie externe speaker | 0 Ohm |
| Ingangen audio / video / data | Niet van toepassing |
| Inclusief accessoires |
AC-adapter
Software-CD
45 TPM-adapter
Reinigingsdoek
Stofhoes
Slipmat
Extra naald
|
| Uitgangen audio / video / data |
RCA OUT
USB-B PC encoding 1x
|
| Bronnen audio / video / data | LP |
| Meegeleverde accessoires Platenspelers |
45 TPM adapter
Netadapter
Stofdoek
Stofkap
Extra naald
Slipmat
Software CD
|
| DAB | Nee |
| DAB+ | Nee |
| Internet radio | Nee |
| Materiaal externe luidsprekers | Niet van toepassing |
| FM | Nee |
| Mechanische armlift | Ja |
| Naalddruk instelbaar | Ja |
| Ondersteunde radio ontvangst types | Niet van toepassing |
| Afspeelsnelheden | 33 45 78 |
| Platenspeler met Bluetooth® | Nee |
| Type platenspeler | Normaal |
| Anti-skating | Nee |
| Type pick-up systeem | Keramiek |
| Pitch control | Nee |
| Materiaal draaiplateau | Kunststof |
| Voorversterker / pre-amplifier | Ja |
| Platenspeler met luidspreker(s) | Ja, ingebouwd |
| Batterij 1 Hazmat | Nee |
| Batterij 1 meegeleverd | Nee |
| Batterij 1 oplaadbaar | Nee |
| Batterij 2 Hazmat | Nee |
| Batterij 2 meegeleverd | Nee |
| Batterij 2 oplaadbaar | Nee |
| Batterij 2 waarvoor gebruikt | Niet van toepassing |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1 | Hoofdartikel |
| UN38.3 van toepassing / Product beschikt over een lithium-Ion batterij | Nee |
| Type aandrijving | Riemaandrijving |
| MP3 conversie | Ja, via pc |
| Ondersteunde audioformaten | Niet van toepassing |
| T.H.D. | 10 % |
| Uitgangsvermogen | 4 W |
| Bedraad of draadloos | Bedraad |
| Qty bestuurders | 2 |
| Batterij 1 waarvoor gebruikt (hoofdfunctie product) | Niet van toepassing |
| Aantal audiokanalen | Stereo 2.0 |
| Trolley | Nee |
| Technische uitgangsvermogen | 2 x 2 W |
| Netadapter of voedingskabel type 1 | Plug-in netadapter, laagspanningskabel vast aan adapter (DECT telefoon) |
| Voedingsfrequentie netadapter 1 (Hz) | 50-60 Hz |
| Voedingsspanning netadapter 1 | 220-240 V |
| Uitgangsspanning netadapter 1 | 12 V |
| Ingangsspanning netadapter of voedingskabel 1 | Netspanning 110-240 V AC |
| Lengte stroomkabel | 1.35 m |
| Uitgangsstroom netadapter 1 (A) | 1 mAh |
| Uitgangsvermogen netadapter 1 | 12 W |
| Uit-stand vermogen in Watt 1 | 0.10 Watt W |
| Ondersteunde radiobanden | Niet van toepassing |