| Breedte: | 210 mm |
| Hoogte: | 143 mm |
| Diepte: | 81 mm |
| Gewicht: | 1075 g |
| Kleur: |
Zwart Zilver |
| Materiaal: |
Metaal Kunststof |
| Bluetooth® signaalbereik: | 10 m |
| Stekkertype: | Euro / Type-C (CEE 7/16) |
| Maximale stroomverbruik: | 6 W |
| Type Tuning: | Digitaal |
| Radio ontwerp: | Draagbaar Model |
| Slaaptimer: | Ja |
| Ingebouwde microfoon: | Nee |
| Lengte stroomkabel: | 1.80 m |
| Type stroombron: | Netvoeding |
| Ingangsvoltage: | 100 - 240 V AC 50/60 Hz |
| Afstandbestuurbaar: | Ja |
| Dimbaar display: | Ja |
| Display: | Ja |
| App-gestuurd: | Ja |
| Wi-Fi-standaard: | 802.11 b/g/n |
| WPS-functie: | Ja |
| Scherm: | Kleurenscherm |
| Type radio: | Internetradio Tafelradio |
| Ondersteunde radiobanden: |
Internet Bluetooth® |
| Aantal producten in verpakking: | 1 Stuks |
| Touchscreen: | Nee |
| Aftelfunctie: | Ja |
| Uitgangsvermogen: | 3 W |
| Speaker-kanalen: | 1.0 |
| Handvat: | Nee |
| Powerbank-functie: | Nee |
| Applicatie naam: | Media U |
| Bluetooth® versie: | 2.1 |
| Ondersteunde audioformaten: |
MP3 AAC |
| Indicator batterijniveau: | Nee |
| Type Bluetooth: | Ontvangen |
| Bronnen audio / video / data: |
Bluetooth Radio |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist: | Nee |
| Impedantie externe speaker: | 0 Ohm |
| Uitgangen audio / video / data: | Hoofdtelefoon 3,5 mm |
| Ingangen audio / video / data: | Niet van toepassing |
| Inclusief accessoires: |
AC-adapter |
| Externe luidsprekers radio's: | Nee |
| DAB: | Nee |
| DAB+: | Nee |
| Verlichting opties radio's en stereosets: | Niet van toepassing |
| Materiaal externe luidsprekers: | Niet van toepassing |
| Radio design: | Normaal |
| FM: | Nee |
| Internet radio: | Ja |
| Batterij 1 Hazmat: | Nee |
| Batterij 1 meegeleverd: | Nee |
| Batterij 1 oplaadbaar: | Nee |
| Batterij 2 Hazmat: | Nee |
| Batterij 2 meegeleverd: | Nee |
| Batterij 2 oplaadbaar: | Nee |
| Batterij 2 waarvoor gebruikt: | Niet van toepassing |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1: | Hoofdartikel |
| UN38.3 van toepassing / Product beschikt over een lithium-Ion batterij: | Nee |
| High Resolution Audio: | Nee |
| Automatische tijdsynchronisatie: | Internet |
| Bluetooth handsfree: | Nee |
| T.H.D.: | 10 % |
| Tweeter grootte: | 0 " |
| Afmeting woofer: | 0 " |
| Geluidsopties: | Vooraf ingestelde equalizer |
| Woofer: | Nee |
| Tweeter: | Nee |
| Schermdiagonaal: | 2.40 " |
| Ingebouwde CD-speler: | Nee |
| Ondersteunde CD-indelingen: | Niet van toepassing |
| Dubbel alarm: | Ja |
| Type alarm/notificatie: |
Dual alarmfunctie Snooze functie Timer |
| Alarmprogramma's: |
Dag Week Weekend Werkweek |
| Displayverlichting: | Diverse kleuren |
| Type display: | TFT LCD |
| On Screen Display (OSD): |
Duits Engels Spaans Frans Italiaans Nederlands Deens Pools Portugees Russisch Tsjechisch Fins Hongaars Noors Zweeds Kroatisch Slowaaks |
| Batterij 1 waarvoor gebruikt (hoofdfunctie product): | Niet van toepassing |
| Backup batterij: | Nee |
| Minimale gegarandeerde beschikbaarheid van software- en beveiligingsupdates: | 2 jaar na aankoop |
| Toelichting software- en beveiligingsupdates: | The compliance of our Internet-connected products with regards to security threats and the performance of agreed functionality is ensured by the provision of software and security updates. |
| Waterafstotend: | Nee |
| Capaciteit interne opslag: | Niet van toepassing |
| UPnP: | Ja |
| Spotify Connect: | Nee |
| Netadapter of voedingskabel type 1: | Plug-in netadapter, laagspanningskabel vast aan adapter (DECT telefoon) |
| Ingangsspanning netadapter of voedingskabel 1: | Netspanning 100-240V AC |
| Communicatietechniek: | Wi-Fi |
| Antenne type: | Geïntegreerd |
| Voorkeurzenders: | 250 Stuks |
| Technische uitgangsvermogen: | 2.4 W |
| Type alarmsignaal: |
Zoemer Radio |
| Verlichtingsopties: | Niet van toepassing |