| Breedte | 327 mm |
| Hoogte | 102 mm |
| Diepte | 315 mm |
| Gewicht | 2295 g |
| Ingangsstroom | 1.0 A |
| Materiaal | Kunststof Hout |
| Stekkertype | Euro / Type-C (CEE 7/16) |
| Geluidsuitvoer | Stereo |
| Maximale stroomverbruik | 5 W |
| Luidspreker piekvermogen | 6 W |
| Type stroombron | Netvoeding |
| Ingangsvoltage | 100 - 240 V AC 50/60 Hz |
| Verstelbare armhoogte | Ja |
| Automatische stopfunctie | Ja |
| Ingebouwde (voor) versterker | Ja |
| Ingebouwde luidspreker(s) | Ja |
| Beschermingshoes | Ja |
| Inclusief reserve naald | Ja |
| Draaitafel ontwerp | Regulier |
| Output | 1x 3,5 mm Audio Out 1x RCA |
| Kleur | Hout |
| Aantal producten in verpakking | 1 Stuks |
| Compatibel vinylformaat | 12 " 7 " 10 " |
| Touchscreen | Nee |
| Uitgangsvermogen | 6 W |
| Speaker-kanalen | 2.0 |
| Handvat | Nee |
| Automatische armretourfunctie | Nee |
| Indicator batterijniveau | Nee |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist | Nee |
| Impedantie externe speaker | 0 Ohm |
| Uitgangen audio / video / data | Hoofdtelefoon 3,5 mm RCA OUT |
| Ingangen audio / video / data | Niet van toepassing |
| Inclusief accessoires |
AC-adapter
45 TPM-adapter
Reinigingsdoek
Stofhoes
Slipmat
|
| Bronnen audio / video / data | LP |
| DAB | Nee |
| DAB+ | Nee |
| Internet radio | Nee |
| Materiaal externe luidsprekers | Niet van toepassing |
| FM | Nee |
| Mechanische armlift | Ja |
| Ondersteunde radio ontvangst types | Niet van toepassing |
| Ondersteunde plaatformaten | 7 10 12 |
| Afspeelsnelheden | 33 45 |
| Platenspeler met Bluetooth® | Nee |
| Type platenspeler | Normaal |
| Anti-skating | Nee |
| Type pick-up systeem | Keramiek |
| Pitch control | Nee |
| Materiaal draaiplateau | Kunststof |
| Voorversterker / pre-amplifier | Ja |
| Platenspeler met luidspreker(s) | Ja, ingebouwd |
| Naalddruk instelbaar | Nee |
| Batterij 1 Hazmat | Nee |
| Batterij 1 meegeleverd | Nee |
| Batterij 1 oplaadbaar | Nee |
| Batterij 2 Hazmat | Nee |
| Batterij 2 meegeleverd | Nee |
| Batterij 2 oplaadbaar | Nee |
| Batterij 2 waarvoor gebruikt | Niet van toepassing |
| UN38.3 van toepassing / Product beschikt over een lithium-Ion batterij | Nee |
| Type aandrijving | Riemaandrijving |
| MP3 conversie | Geen |
| Ondersteunde audioformaten | Niet van toepassing |
| T.H.D. | 10 % |
| Aantal externe luidsprekers | 2 |
| Batterij 1 waarvoor gebruikt (hoofdfunctie product) | Niet van toepassing |
| Aantal audiokanalen | Stereo 2.0 |
| Trolley | Nee |
| Type display | Niet van toepassing |
| Technische uitgangsvermogen | 2 x 2.35 W |
| Voedingsspanning netadapter 1 | 100-240 V |
| Voedingsfrequentie netadapter 1 (Hz) | 50-60 Hz |
| Uitgangsstroom netadapter 1 (A) | 1.0000 mAh |
| Tijdsperiode overschakeling naar ErP toestand 1 | NA |
| Uitgangsvermogen netadapter 1 | 5.0000 W |
| Uitgangsspanning netadapter 1 | 5 V |
| Stand-by vermogen in Watt 1 | 0.1500 W |
| Uit-stand vermogen in Watt 1 | 0.060 Watt W |
| Lengte stroomkabel | 1.57 m |
| Ondersteunde radiobanden | Niet van toepassing |