| Breedte: | 170 mm |
| Hoogte: | 103 mm |
| Diepte: | 97 mm |
| Gewicht: | 636 g |
| Materiaal: |
Aluminium Kunststof Hout |
| Bluetooth® signaalbereik: | 10 m |
| Type stroombron: | Batterij Gevoed Netvoeding |
| Batterijtype: | AA |
| Schokbestendig: | Ja |
| Luidspreker RMS: | 3 W |
| Koptelefoonoutput: | Ja |
| Radio ontwerp: | Tafelmodel |
| Type Tuning: | Digitaal |
| Type radio: | FM-Radio DAB+ Radio Tafelradio DAB-radio |
| Ondersteunde radiobanden: |
FM DAB+ DAB |
| Slaaptimer: | Ja |
| Wekker: | Ja |
| Lengte stroomkabel: | 1.50 m |
| Luidspreker piekvermogen: | 3 W |
| Geluidsuitvoer: | Mono |
| Ingebouwde microfoon: | Nee |
| Bluetooth® versie: | 5.0 |
| Scherm grootte: | 2.4 " |
| Ingangsvoltage: | 100 - 240 V AC 50/60 Hz |
| USB Oplaadbaar: | Nee |
| Scherm: | LCD |
| Dimbaar display: | Ja |
| Display: | Ja |
| Qi gecertificeerd: | Nee |
| Afstandbestuurbaar: | Nee |
| Dimbaar scherm: | Ja |
| Beeldscherm type: | LCD-Scherm |
| Aftelfunctie: | Nee |
| Wekkerfunctie: | Ja |
| Aantal producten in verpakking: | 1 Stuks |
| FM voorkeuzeradiostions: | 10 |
| Touchscreen: | Nee |
| Uitgangsvermogen: | 3 W |
| Vereiste batterijen (niet meegeleverd): | 4x AA/LR6 |
| Speaker-kanalen: | 1.0 |
| Draadloos opladen: | Nee |
| DAB + voorkeurzenders: | 10 Stuks |
| Handvat: | Nee |
| Handgreep: | Nee |
| Powerbank-functie: | Nee |
| Indicator batterijniveau: | Nee |
| Type Bluetooth: | Ontvangen |
| Bronnen audio / video / data: |
Bluetooth Radio |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist: | Nee |
| Uitgangen audio / video / data: | Hoofdtelefoon 3,5 mm |
| Antenne type: | Telescoop |
| Ingangen audio / video / data: | Niet van toepassing |
| Inclusief accessoires: |
AC-adapter |
| Externe luidsprekers radio's: | Nee |
| FM: | Ja |
| Internet radio: | Nee |
| Verlichting opties radio's en stereosets: | Niet van toepassing |
| Materiaal externe luidsprekers: | Niet van toepassing |
| Ondersteunde radio ontvangst types: |
FM DAB+ DAB |
| DAB+: | Ja |
| DAB: | Ja |
| Radio design: | Normaal |
| Batterij 1 waarvoor gebruikt (hoofdfunctie product): | Hoofdartikel |
| Batterij 1 meegeleverd: | Nee |
| Batterij 1 vervangbaar / geïntegreerd: | Vervangbaar |
| Batterij 1 type/soort: | AA |
| Type display: | LCD |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1: | Hoofdartikel |
| UN38.3 van toepassing / Product beschikt over een lithium-Ion batterij: | Nee |
| High Resolution Audio: | Nee |
| Bluetooth handsfree: | Nee |
| Voorkeurzenders: | 10 Stuks |
| Applicatie naam: | Niet van toepassing |
| Geluidsopties: |
Stomme Vooraf ingestelde equalizer Hoge tonen Lage tonen |
| Woofer: | Nee |
| Tweeter: | Nee |
| Schermdiagonaal: | 2.40 " |
| Type alarm/notificatie: |
Buzzer Dual alarmfunctie |
| Ingebouwde CD-speler: | Nee |
| Ondersteunde CD-indelingen: | Niet van toepassing |
| Ondersteunde audioformaten: | AAC |
| Dubbel alarm: | Ja |
| Laadstation 1 waarvoor gebruikt: | Niet van toepassing |
| Alarmprogramma's: |
Dag Week Weekend Werkweek |
| Automatische tijdsynchronisatie: |
FM DAB |
| Displayverlichting: | Diverse kleuren |
| On Screen Display (OSD): |
Duits Engels Spaans Frans Italiaans Nederlands |
| Batterij 1 aantal (indien gebruikt met batterijen): | 4 |
| Waterafstotend: | Nee |
| UPnP: | Nee |
| Aantal ingebouwde speakers: | 1 |
| Netadapter of voedingskabel type 1: | Plug-in netadapter, laagspanningskabel vast aan adapter (DECT telefoon) |
| Ingangsspanning netadapter of voedingskabel 1: | Netspanning 100-240V AC |
| Communicatietechniek: | Bluetooth® |
| Kleur: |
Keramisch |
| Draadloze oplaadfunctie: | Nee |
| Maximale stroomverbruik: | 7.60 W |
| Type alarmsignaal: |
Zoemer Radio |
| Verlichtingsopties: | Niet van toepassing |