| Breedte | 425 mm |
| Hoogte | 190 mm |
| Diepte | 360 mm |
| Gewicht | 5700 g |
| Materiaal | Metaal Kunststof Hout |
| Bluetooth® signaalbereik | 10 m |
| Stekkertype | Euro / Type-C (CEE 7/16) |
| Geluidsuitvoer | Stereo |
| Bluetooth® versie | 5.0 |
| Type stroombron | Netvoeding |
| Ingangsvoltage | 100 - 240 V AC 50/60 Hz |
| Verstelbare armhoogte | Ja |
| Ingebouwde (voor) versterker | Ja |
| Ingebouwde luidspreker(s) | Ja |
| Draaisnelheid instelbaar | Ja |
| Draaitafel ontwerp | Regulier |
| Output | 1x RCA |
| Kleur | Hout |
| Aantal producten in verpakking | 1 Stuks |
| Lengte stroomkabel | 1.90 m |
| Apparaat stroominput | DC |
| Compatibel vinylformaat | 12 " 7 " 10 " |
| Touchscreen | Nee |
| Speaker-kanalen | 2.0 |
| Luidspreker RMS | 40 W |
| Handvat | Nee |
| Automatische stopfunctie | Nee |
| Automatische armretourfunctie | Nee |
| Luidspreker piekvermogen | 80 W |
| Type Bluetooth | Ontvangen |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist | Nee |
| Ingangen audio / video / data | AUX IN 3.5mm |
| Inclusief accessoires |
AC-adapter
45 TPM-adapter
AT3600
Reinigingsdoek
Contragewicht
Stofhoes
Slipmat
|
| Uitgangen audio / video / data | RCA OUT |
| Bronnen audio / video / data | LP |
| DAB | Nee |
| DAB+ | Nee |
| Internet radio | Nee |
| Materiaal externe luidsprekers | Niet van toepassing |
| FM | Nee |
| Mechanische armlift | Ja |
| Naalddruk instelbaar | Ja |
| Type pick-up systeem | Moving magnet (MMC) |
| Materiaal draaiplateau | Aluminium |
| Voorversterker / pre-amplifier | Selecteerbaar |
| Ondersteunde radio ontvangst types | Niet van toepassing |
| Afspeelsnelheden | 33 45 |
| Platenspeler met Bluetooth® | Nee |
| Type platenspeler | Normaal |
| Anti-skating | Nee |
| Pitch control | Nee |
| Platenspeler met luidspreker(s) | Ja, ingebouwd |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1 | Hoofdartikel |
| UN38.3 van toepassing / Product beschikt over een lithium-Ion batterij | Nee |
| Type aandrijving | Riemaandrijving |
| MP3 conversie | Geen |
| Ondersteunde audioformaten | Niet van toepassing |
| Bluetooth handsfree | Nee |
| Uitgangsvermogen | 50 W |
| Batterij 1 waarvoor gebruikt (hoofdfunctie product) | Niet van toepassing |
| Technische uitgangsvermogen | 2 x 15 + 2 x 10 W |
| Netadapter of voedingskabel type 1 | Plug-in netadapter, laagspanningskabel vast aan adapter (DECT telefoon) |
| Ingangsspanning netadapter of voedingskabel 1 | Netspanning 100-240V AC |
| Maximale stroomverbruik | 19 W |
| Communicatietechniek | Bluetooth® |
| Ondersteunde radiobanden | Niet van toepassing |