| Breedte | 340 mm |
| Hoogte | 144 mm |
| Diepte | 306 mm |
| Gewicht | 4598 g |
| Materiaal | Metaal Kunststof Hout Stof |
| Bluetooth® signaalbereik | 10 m |
| Stekkertype | Euro / Type-C (CEE 7/16) |
| Ondersteunde radiobanden | FM DAB+ DAB |
| Bluetooth® versie | 5.0 |
| Type stroombron | Netvoeding |
| Maximale stroomverbruik | 24 W |
| Automatische stopfunctie | Ja |
| Beschermingshoes | Ja |
| Inclusief reserve naald | Ja |
| Draaitafel ontwerp | Regulier |
| Kleur | Hout |
| Aantal producten in verpakking | 1 Stuks |
| Compatibel vinylformaat | 12 " 7 " 10 " |
| Touchscreen | Nee |
| Speaker-kanalen | 2.0 |
| Vereiste batterijen (niet meegeleverd) | 1x CR2025 |
| Uitgangsvermogen | 20 W |
| Handvat | Nee |
| Automatische armretourfunctie | Nee |
| Ondersteunde audioformaten | MP3 |
| Indicator batterijniveau | Nee |
| Type Bluetooth | Ontvangen |
| Ingangen audio / video / data | USB IN 1x AUX IN 3.5mm |
| Bronnen audio / video / data | Bluetooth USB Line Radio LP |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist | Nee |
| Uitgangen audio / video / data |
Hoofdtelefoon 3,5 mm
RCA OUT
USB-A Encoding 1x
|
| Inclusief accessoires |
AC-adapter
Afstandsbediening
45 TPM-adapter
Stofhoes
Slipmat
|
| FM | Ja |
| Internet radio | Nee |
| Ondersteunde radio ontvangst types | FM DAB+ DAB |
| Mechanische armlift | Ja |
| Pitch control | Ja |
| Afspeelsnelheden | 33 45 78 |
| Type platenspeler | Normaal |
| Anti-skating | Nee |
| Type pick-up systeem | Keramiek |
| Materiaal draaiplateau | Kunststof |
| Voorversterker / pre-amplifier | Ja |
| Naalddruk instelbaar | Nee |
| Platenspeler met Bluetooth® | Ja, streamen naar platenspeler |
| Platenspeler met luidspreker(s) | Ja, externe draadgebonden luidsprekers |
| DAB+ | Ja |
| DAB | Ja |
| Materiaal externe luidsprekers | Hout |
| Batterij 1 oplaadbaar | Nee |
| Batterij 1 vervangbaar / geïntegreerd | Vervangbaar |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1 | Hoofdartikel |
| UN38.3 van toepassing / Product beschikt over een lithium-Ion batterij | Nee |
| Batterij 1 meegeleverd | Ja |
| Type aandrijving | Riemaandrijving |
| MP3 conversie | Ja, rechtstreeks via USB-stick |
| Bluetooth handsfree | Nee |
| Bedraad of draadloos | Bedraad |
| Aantal externe luidsprekers | 2 |
| Batterij 1 chemische samenstelling | Lithium-metal |
| Batterij 1 aantal | 1 |
| Batterij 1 waarvoor gebruikt | Afstandsbediening |
| Batterij 1 type/soort | CR2025 |
| Netadapter of voedingskabel type 1 | Netkabel los van product (bv scherm pc) |
| Ingangsspanning netadapter of voedingskabel 1 | Netspanning 220-240 V AC |
| Type display | LCD 7 segment + dot matrix |
| Batterij 1 gewicht | 2.5 g |
| Batterijtechnologie | Lithium-metal |