| Breedte | 415 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Diepte | 333 mm |
| Gewicht | 5560 g |
| Materiaal | Metaal Aluminium Kunststof |
| Kleur | Blauw Metaal |
| Stekkertype | Euro / Type-C (CEE 7/16) |
| Type stroombron | USB Gevoed |
| Ingangsvoltage | 230 V AC 50 Hz |
| Geluidsuitvoer | Stereo |
| Maximale stroomverbruik | 30 W |
| Ingebouwde (voor) versterker | Ja |
| Beschermingshoes | Ja |
| Inclusief reserve naald | Ja |
| Draaitafel ontwerp | Regulier |
| Aantal producten in verpakking | 1 Stuks |
| Compatibel vinylformaat | 12 " 7 " 10 " |
| Opties voor rotatiesnelheid | 33 rpm 45 rpm |
| Touchscreen | Nee |
| Speaker-kanalen | 2.0 |
| Handvat | Nee |
| Automatische stopfunctie | Nee |
| Ingebouwde luidspreker(s) | Nee |
| Automatische armretourfunctie | Nee |
| Indicator batterijniveau | Nee |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist | Nee |
| Ingangen audio / video / data | Niet van toepassing |
| Uitgangen audio / video / data | RCA OUT USB-B PC encoding 1x |
| Bronnen audio / video / data | LP |
| DAB | Nee |
| DAB+ | Nee |
| Internet radio | Nee |
| Anti-skating | Ja, instelbaar |
| FM | Nee |
| Mechanische armlift | Ja |
| Naalddruk instelbaar | Ja |
| Type pick-up systeem | Moving magnet (MMC) |
| Pitch control | Ja |
| Materiaal draaiplateau | Aluminium |
| Voorversterker / pre-amplifier | Selecteerbaar |
| Ondersteunde radio ontvangst types | Niet van toepassing |
| Type aandrijving | Direct drive |
| Afspeelsnelheden | 33 45 |
| Type platenspeler | Modern |
| Platenspeler met Bluetooth® | Nee |
| Platenspeler met luidspreker(s) | Nee |
| Batterij 1 Hazmat | Nee |
| Batterij 1 meegeleverd | Nee |
| Batterij 1 oplaadbaar | Nee |
| Batterij 2 Hazmat | Nee |
| Batterij 2 meegeleverd | Nee |
| Batterij 2 oplaadbaar | Nee |
| Commercieel Bluetooth® bereik | Niet van toepassing |
| UN38.3 van toepassing / Product beschikt over een lithium-Ion batterij | Nee |
| MP3 conversie | Ja, via pc |
| Ondersteunde audioformaten | Niet van toepassing |
| Bedraad of draadloos | Bedraad |
| Inclusief accessoires |
USB kabel
Stroomkabel
Software-CD
45 TPM-adapter
AT3600
Reinigingsdoek
Contragewicht
Stofhoes
Slipmat
|
| Aantal audiokanalen | Stereo 2.0 |
| Netadapter of voedingskabel type 1 | Netkabel los van product (bv scherm pc) |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1 | Platenspeler |
| Ingangsspanning netadapter of voedingskabel 1 | Netspanning 220-240 V AC |
| Lengte stroomkabel | 2.15 m |
| Ondersteunde radiobanden | Niet van toepassing |