| Breedte | 435 mm |
| Hoogte | 145 mm |
| Diepte | 370 mm |
| Gewicht | 4471 g |
| Uitgangsvermogen | 10 W |
| Bluetooth® signaalbereik | 10 m |
| Bluetooth® versie | 4.2 |
| Lengte stroomkabel | 1.00 m |
| Stekkertype | Euro / Type-C (CEE 7/16) |
| Materiaal | Hout |
| Geluidsuitvoer | Stereo |
| Type stroombron | Netvoeding |
| Ingangsvoltage | 100 - 240 V AC 50/60 Hz |
| Automatische stopfunctie | Ja |
| Beschermingshoes | Ja |
| Inclusief reserve naald | Ja |
| Draaitafel ontwerp | Regulier |
| Kleur | Hout |
| Aantal producten in verpakking | 1 Stuks |
| Compatibel vinylformaat | 12 " 7 " 10 " |
| Opties voor rotatiesnelheid | 78 rpm 33 rpm 45 rpm |
| Touchscreen | Nee |
| Speaker-kanalen | 2.0 |
| Handvat | Nee |
| Automatische armretourfunctie | Nee |
| Ondersteunde audioformaten | MP3 |
| Type Bluetooth | Ontvangen |
| Ingangen audio / video / data |
USB IN 1x
AUX IN 3.5mm
RCA IN
|
| Bronnen audio / video / data | Bluetooth USB LP |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist | Nee |
| Inclusief accessoires |
AC-adapter
45 TPM-adapter
Reinigingsdoek
Stofhoes
Slipmat
|
| Uitgangen audio / video / data | USB-A Encoding 1x |
| DAB | Nee |
| DAB+ | Nee |
| Internet radio | Nee |
| Materiaal externe luidsprekers | Niet van toepassing |
| FM | Nee |
| Ondersteunde radio ontvangst types | Niet van toepassing |
| Afspeelsnelheden | 33 45 78 |
| Type platenspeler | Normaal |
| Anti-skating | Nee |
| Type pick-up systeem | Keramiek |
| Pitch control | Nee |
| Materiaal draaiplateau | Kunststof |
| Platenspeler met luidspreker(s) | Ja, ingebouwd |
| Naalddruk instelbaar | Nee |
| Platenspeler met Bluetooth® | Ja, streamen naar platenspeler |
| Mechanische armlift | Nee |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1 | Hoofdartikel |
| UN38.3 van toepassing / Product beschikt over een lithium-Ion batterij | Nee |
| Commercieel Bluetooth® bereik | Tot 10 meter |
| Type aandrijving | Riemaandrijving |
| MP3 conversie | Ja, rechtstreeks via USB-stick |
| Batterij 1 waarvoor gebruikt (hoofdfunctie product) | Niet van toepassing |
| Aantal audiokanalen | Stereo 2.0 |
| Trolley | Nee |
| Technische uitgangsvermogen | 2 x 5 W |
| Voedingsspanning netadapter 1 | 100-240 V |
| Netadapter of voedingskabel type 1 | Netkabel los van product (bv scherm pc) |
| Voedingsfrequentie netadapter 1 (Hz) | 50-60 Hz |
| Uitgangsspanning netadapter 1 | 9 V |
| Ingangsspanning netadapter of voedingskabel 1 | Netspanning 100-240V AC |
| Uitgangsstroom netadapter 1 (A) | 1.5 mAh |
| Uitgangsvermogen netadapter 1 | 13.5 W |
| Voorversterker / pre-amplifier | Nee |
| Ondersteunde radiobanden | Niet van toepassing |