| Breedte | 380 mm |
| Hoogte | 307 mm |
| Diepte | 215 mm |
| Gewicht | 2310 g |
| Materiaal | Metaal Kunststof Hout Stof |
| Uitgangsvermogen | 10 W |
| Kleur | Zilver |
| Bluetooth® signaalbereik | 10 m |
| Maximale stroomverbruik | 18 W |
| Type stroombron | Netvoeding |
| Ingangsvoltage | 100 - 240 V AC 50/60 Hz |
| Automatische stopfunctie | Ja |
| Draaitafel ontwerp | Regulier |
| Aantal producten in verpakking | 1 Stuks |
| Compatibel vinylformaat | 12 " 7 " |
| Touchscreen | Nee |
| Bluetooth® versie | 5.3 |
| Speaker-kanalen | 2.0 |
| Handvat | Nee |
| Automatische armretourfunctie | Ja |
| Type Bluetooth | Ontvangen Versturen |
| Bronnen audio / video / data | Bluetooth LP |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist | Nee |
| Uitgangen audio / video / data |
Hoofdtelefoon 3,5 mm
RCA OUT
|
| Ingangen audio / video / data | Niet van toepassing |
| Inclusief accessoires |
AC-adapter
45 TPM-adapter
AT3600
|
| DAB | Nee |
| DAB+ | Nee |
| Internet radio | Nee |
| Materiaal externe luidsprekers | Niet van toepassing |
| FM | Nee |
| Mechanische armlift | Ja |
| Type pick-up systeem | Moving Magnet (MMC) |
| Ondersteunde radio ontvangst types | Niet van toepassing |
| Afspeelsnelheden | 33 45 |
| Anti-skating | Nee |
| Pitch control | Nee |
| Materiaal draaiplateau | Kunststof |
| Voorversterker / pre-amplifier | Ja |
| Platenspeler met luidspreker(s) | Ja, ingebouwd |
| Naalddruk instelbaar | Nee |
| Platenspeler met Bluetooth® |
Ja, streamen naar platenspeler
Ja, streamen naar externe geluidsdrager
|
| UN38.3 van toepassing / Product beschikt over een lithium-Ion batterij | Nee |
| Commercieel Bluetooth® bereik | Tot 10 meter |
| Type aandrijving | Riemaandrijving |
| MP3 conversie | Geen |
| Ondersteunde audioformaten | Niet van toepassing |
| Aantal externe luidsprekers | 0 |
| Bluetooth handsfree | Nee |
| Bedraad of draadloos | Draadloos Bedraad |
| Batterij 1 waarvoor gebruikt (hoofdfunctie product) | Niet van toepassing |
| Netadapter of voedingskabel type 1 | Plug-in netadapter, laagspanningskabel vast aan adapter (DECT telefoon) |
| Voedingsspanning netadapter 1 | 100-240 V |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1 | Platenspeler |
| Voedingsfrequentie netadapter 1 (Hz) | 50-60 Hz |
| Uitgangsspanning netadapter 1 | 9 V |
| Ingangsspanning netadapter of voedingskabel 1 | Netspanning 100-240V AC |
| Communicatietechniek | Bluetooth® |
| Uitgangsvermogen netadapter 1 | 13.5 W |
| Lengte stroomkabel | 1.46 m |
| Uitgangsstroom netadapter 1 (A) | 1500 mAh |
| Stand-by vermogen in Watt 1 | 0.05 W |
| Tijdsperiode overschakeling naar ErP toestand 1 | 15 min |
| Uit-stand vermogen in Watt 1 | 0,05 W |
| Type platenspeler | Verticaal |
| Ondersteunde radiobanden | Niet van toepassing |