| Breedte: | 280 mm |
| Hoogte: | 110 mm |
| Diepte: | 112 mm |
| Gewicht: | 890 g |
| Kleur: | Zwart Zilver |
| Materiaal: |
Metaal Kunststof Hout |
| Bluetooth® signaalbereik: | 10 m |
| Stekkertype: | Euro / Type-C (CEE 7/16) |
| Scherm: | TFT-Scherm |
| Bescherming tegen schokken: | Ja |
| Geluidsuitvoer: | Stereo |
| Equalizer: | Ja |
| Koptelefoonoutput: | Ja |
| Radio ontwerp: | Tafelmodel |
| Type Tuning: | Digitaal |
| Ondersteunde radiobanden: |
FM DAB+ Bluetooth® |
| Media afspeelmogelijkheden: | Radio |
| Slaaptimer: | Ja |
| Ingebouwde microfoon: | Nee |
| Bluetooth® versie: | 5.0 |
| Stroomkabel zijde B: | USB-C™ |
| FM-frequentiebereik: | 87.5 - 108 MHz |
| Luidspreker piekvermogen: | 12 W |
| Luidspreker RMS: | 6 W |
| Type stroombron: | Netvoeding |
| Ingangsvoltage: | 100 - 240 V AC 50/60 Hz |
| Ingangsstroom: | 0.2 A |
| Afstandbestuurbaar: | Ja |
| Type radio: | DAB+ Radio Tafelradio |
| Dimbaar display: | Ja |
| Display: | Ja |
| Qi gecertificeerd: | Nee |
| Maximale stroomverbruik: | 10 W |
| Aftelfunctie: | Nee |
| Output: | 1x 3,5 mm Audio Out |
| DAB + frequentiebereik: | 174 - 240 MHz |
| Wekkerfunctie: | Ja |
| Aantal producten in verpakking: | 1 Stuks |
| Mid-range size: | 2 " |
| FM voorkeuzeradiostions: | 10 |
| Touchscreen: | Nee |
| Stroomkabel zijde A: | Euro |
| Uitgangsvermogen: | 6 W |
| Speaker-kanalen: | 2.0 |
| Vereiste batterijen (niet meegeleverd): | 1x CR2025 |
| DAB + voorkeurzenders: | 10 Stuks |
| Handvat: | Nee |
| Handgreep: | Nee |
| Powerbank-functie: | Nee |
| Indicator batterijniveau: | Nee |
| Type Bluetooth: | Ontvangen |
| Bronnen audio / video / data: |
Bluetooth Radio |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist: | Nee |
| Impedantie externe speaker: | 0 Ohm |
| Uitgangen audio / video / data: | Hoofdtelefoon 3,5 mm |
| Antenne type: | Telescoop |
| Ingangen audio / video / data: | Niet van toepassing |
| Inclusief accessoires: |
AC-adapter Afstandsbediening |
| Stroomverbruik indien ingeschakeld: | 7.5 W |
| Stroomverbruik in standby-modus: | 0.04 W |
| Externe luidsprekers radio's: | Nee |
| DAB: | Nee |
| FM: | Ja |
| Internet radio: | Nee |
| Verlichting opties radio's en stereosets: | Niet van toepassing |
| Materiaal externe luidsprekers: | Niet van toepassing |
| Radio design: | Normaal |
| Ondersteunde radio ontvangst types: |
FM DAB+ |
| DAB+: | Ja |
| Batterij 1 Hazmat: | Nee |
| Batterij 1 oplaadbaar: | Nee |
| Batterij 1 vervangbaar / geïntegreerd: | Vervangbaar |
| Batterij 2 Hazmat: | Nee |
| Batterij 2 meegeleverd: | Nee |
| Batterij 2 oplaadbaar: | Nee |
| Batterij 2 waarvoor gebruikt: | Niet van toepassing |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1: | Hoofdartikel |
| UN38.3 van toepassing / Product beschikt over een lithium-Ion batterij: | Nee |
| High Resolution Audio: | Nee |
| Batterij 1 meegeleverd: | Ja |
| Bluetooth handsfree: | Nee |
| T.H.D.: | 10 % |
| Voorkeurzenders: | 10 Stuks |
| Applicatie naam: | Niet van toepassing |
| Tweeter grootte: | 0 " |
| Afmeting woofer: | 0 " |
| Geluidsopties: |
Stomme Vooraf ingestelde equalizer Hoge tonen Lage tonen |
| Woofer: | Nee |
| Tweeter: | Nee |
| Schermdiagonaal: | 2.40 " |
| Type alarm/notificatie: |
Alarmfunctie Buzzer Dual alarmfunctie Slaap timer Snooze functie |
| Ingebouwde CD-speler: | Nee |
| Ondersteunde CD-indelingen: | Niet van toepassing |
| Ondersteunde audioformaten: | AAC |
| Dubbel alarm: | Ja |
| Laadstation 1 waarvoor gebruikt: | Niet van toepassing |
| Alarmprogramma's: |
Dag Week Weekend Werkweek |
| Automatische tijdsynchronisatie: |
FM DAB |
| Displayverlichting: | Diverse kleuren |
| Type display: | TFT LCD |
| Batterij 1 chemische samenstelling: | Lithium-metal |
| Batterij 1 aantal (indien gebruikt met batterijen): | 1 |
| On Screen Display (OSD): |
Duits Engels Spaans Italiaans Nederlands Deens |
| Backup batterij: | Nee |
| Waterafstotend: | Nee |
| UPnP: | Nee |
| Aantal ingebouwde speakers: | 2 |
| Batterij 1 waarvoor gebruikt (hoofdfunctie product): | Afstandsbediening |
| Batterij 1 type/soort: | CR2025 |
| Apparaat stroominput: | 1x USB-C™ |
| Batterij 1 voltage: | 3.0 V |
| Batterij 1 gewicht: | 2 g |
| Technische uitgangsvermogen: | 2 x 2.1 W |
| Netadapter of voedingskabel type 1: | Plug-in netadapter, laagspanningskabel vast aan adapter (DECT telefoon) |
| Ingangsspanning netadapter of voedingskabel 1: | Netspanning 100-240V AC |
| Communicatietechniek: | Bluetooth® |
| Lengte stroomkabel: | 1.53 m |
| Batterijtechnologie: | Lithium-metal |
| Type alarmsignaal: |
Zoemer Radio |
| Verlichtingsopties: | Niet van toepassing |