| Type: | Tilt |
| Serie: | WMT |
| Kleur: | Zwart |
| Garantie: | 5 jaar beperkt |
| Getest gewicht: | 4x advies gewicht |
| Min. schermformaat: | 32 inch |
| Max. schermformaat: | 55 inch |
| Min. afstand tot muur: | 30 mm |
| Max. afstand tot muur: | 50 mm |
| Max. draaggewicht: | 35 kg |
| VESA patroon: | 100x100, 100x200, 200x100, 200x200, 200x300, 300x200, 300x300, 300x400, 400x200, 400x300, 400x400 |
| Full motion: | Nee |
| Draaibaar: | Nee |
| Kantelbaar: | 12° |
| Waterpas correctie: | 10° |
| Hoogte instelbaar: | Nee |
| Waterpas: | Ja |
| Montagemateriaal muur: | Schroef (4x), Plug (4x), Ring (4x) |
| Montagemateriaal TV: | M5x14 (4x), M6x14 (4x), M6x30 (4x), M8x30 (4x), M8x50 (4x), Ring (8x) |
| Afstandsbus: | 5 mm (8x), 15 mm (8x) |
| Gereedschap: | Inbussleutel |
| Bijzonderheden: | Klik‑vast systeem met ontgrendelkoord |
| Na montage waterpas afstellen: | |