| Breedte | 375 mm |
| Hoogte | 148 mm |
| Diepte | 240 mm |
| Gewicht | 3200 g |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal Kunststof Hout |
| Bluetooth® signaalbereik | 10 m |
| Type stroombron | Batterij gevoed Netvoeding |
| Stekkertype | Euro / Type-C (CEE 7/16) |
| Scherm | TFT-Scherm |
| Kabellengte voedingsadapter | 1.50 m |
| Bescherming tegen schokken | Ja |
| Geluidsuitvoer | Stereo |
| Luidspreker RMS | 20 W |
| Radio ontwerp | Tafelmodel |
| Type tuning | Digitaal |
| Ondersteunde radiobanden | FM DAB+ Bluetooth® |
| Slaaptimer | Ja |
| Wekker | Ja |
| Lengte stroomkabel | 1.50 m |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Maximale stroomverbruik | 30 W |
| Bluetooth® versie | 5.0 |
| Zendfrequentie | 2402 - 2480 MHz |
| FM-frequentiebereik | 87.5 - 108 MHz |
| Ingangsvoltage | 100 - 240 V AC 50/60 Hz |
| Afstandbestuurbaar | Ja |
| USB oplaadbaar | Nee |
| Type radio | DAB+ Radio Tafelradio |
| Dimbaar display | Ja |
| Scherm grootte | 2.8 " |
| Display | Ja |
| Qi gecertificeerd | Nee |
| Vereiste batterijen (niet meegeleverd) | 2x AAA/LR03 |
| Aftelfunctie | Nee |
| DAB+ frequentiebereik | 174 - 240 MHz |
| Wekkerfunctie | Ja |
| Aantal producten in verpakking | 1 Stuks |
| FM voorkeuzeradiostations | 10 |
| Touchscreen | Nee |
| Speaker-kanalen | 2.0 |
| Draadloos opladen | Nee |
| Uitgangsvermogen | 20 W |
| DAB+ voorkeurzenders | 10 Stuks |
| Handvat | Nee |
| Handgreep | Nee |
| Powerbank-functie | Nee |
| Stroomverbruik in standby-modus | 0.60 W |
| Ondersteunde audioformaten | MP3 WAV AAC |
| Indicator batterijniveau | Nee |
| Type Bluetooth | Ontvangen |
| Bronnen audio / video / data | Bluetooth CD Line Radio |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist | Nee |
| Impedantie externe speaker | 0 Ohm |
| Ingangen audio / video / data | AUX IN 3.5mm |
| Uitgangen audio / video / data | Hoofdtelefoon 3,5 mm |
| Antenne type | Telescoop |
| Inclusief accessoires | AC-adapter Afstandsbediening |
| Externe luidsprekers radio's | Nee |
| DAB | Nee |
| FM | Ja |
| Internet radio | Nee |
| Verlichting opties radio's en stereosets | Niet van toepassing |
| Materiaal externe luidsprekers | Niet van toepassing |
| Radio design | Normaal |
| Ondersteunde radio ontvangst types | FM DAB+ |
| DAB+ | Ja |
| Ingebouwde CD-speler | Ja |
| Batterij 1 Hazmat | Nee |
| Batterij 1 meegeleverd | Nee |
| Batterij 1 oplaadbaar | Nee |
| Batterij 1 vervangbaar / geïntegreerd | Vervangbaar |
| Batterij 2 Hazmat | Nee |
| Batterij 2 meegeleverd | Nee |
| Batterij 2 oplaadbaar | Nee |
| Batterij 2 waarvoor gebruikt | Niet van toepassing |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1 | Hoofdartikel |
| Batterij 1 aantal | 2 |
| UN38.3 van toepassing / Product beschikt over een lithium-Ion batterij | Nee |
| High Resolution Audio | Nee |
| Bluetooth handsfree | Nee |
| Ondersteunde CD-indelingen | CD CD-R CD-RW |
| Voorkeurzenders | 10 Stuks |
| Applicatie naam | Niet van toepassing |
| Tweeter grootte | 0 " |
| Afmeting woofer | 0 " |
| Geluidsopties | Stomme Vooraf ingestelde equalizer Hoge tonen Lage tonen |
| Woofer | Nee |
| Tweeter | Nee |
| Type alarm/notificatie |
Buzzer
Dual alarmfunctie
Slaap timer
Snooze functie
|
| Dubbel alarm | Ja |
| Laadstation 1 waarvoor gebruikt | Niet van toepassing |
| Alarmprogramma's | Dag Week Weekend Werkweek |
| Automatische tijdsynchronisatie | FM DAB |
| Type display | TFT LCD |
| Batterij 1 type/soort | AAA |
| On Screen Display (OSD) |
Duits Engels Spaans Frans Italiaans Nederlands Deens Pools Portugees Fins Noors Zweeds Turks
|
| Backup batterij | Nee |
| Batterij 1 chemische samenstelling | Alkaline |
| Alarmsignaal type | Buzzer Radio |
| Waterafstotend | Nee |
| UPnP | Nee |
| Android version product | Niet van toepassing |
| Aantal audiokanalen | Stereo 2.0 |
| Aantal ingebouwde speakers | 2 |
| Displayverlichting | Diverse kleuren instelbaar |
| Batterij 1 waarvoor gebruikt | Afstandsbediening |
| Schermdiagonaal | 2.80 " |
| Technische uitgangsvermogen | 2 x 9.39 W |
| Batterij 1 voltage | 1.50 V |
| T.H.D. | 7 % |
| Netadapter of voedingskabel type 1 | Plug-in netadapter, laagspanningskabel vast aan adapter (DECT telefoon) |
| Ingangsspanning netadapter of voedingskabel 1 | Netspanning 100-240V AC |
| FM-radio | Ja |
| Communicatietechniek | Bluetooth® |
| Draadloze oplaadfunctie | Nee |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Type alarmsignaal | Zoemer Radio |
| Verlichtingsopties | Niet van toepassing |