| Breedte | 375 mm |
| Hoogte | 148 mm |
| Diepte | 240 mm |
| Gewicht | 3400 g |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal Kunststof Hout |
| Bluetooth® signaalbereik | 10 m |
| Stekkertype | Euro / Type-C (CEE 7/16) |
| Geluidsuitvoer | Stereo |
| Koptelefoonoutput | Ja |
| Type tuning | Digitaal |
| Ondersteunde radiobanden | FM DAB+ Internet Bluetooth® |
| Slaaptimer | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Maximale stroomverbruik | 30 W |
| Lengte stroomkabel | 1.45 m |
| Bluetooth® versie | 5.0 |
| Zendfrequentie | 2402 - 2480 MHz |
| FM-frequentiebereik | 87.5 - 108 MHz |
| Type stroombron | Netvoeding |
| Afstandbestuurbaar | Ja |
| USB oplaadbaar | Nee |
| Dimbaar display | Ja |
| Display | Ja |
| App-gestuurd | Ja |
| Wi-Fi-standaard | 802.11 b/g/n |
| WPS-functie | Ja |
| Vereiste batterijen (niet meegeleverd) | 2x AAA/LR03 |
| Scherm | Kleurenscherm |
| Type radio | Internetradio Tafelradio Wereldontvanger |
| DAB+ frequentiebereik | 174 - 240 MHz |
| Wekkerfunctie | Ja |
| Aantal producten in verpakking | 1 Stuks |
| FM voorkeuzeradiostations | 10 |
| Touchscreen | Nee |
| Aftelfunctie | Ja |
| Output | 2x 3,5 mm |
| Speaker-kanalen | 2.0 |
| Draadloos opladen | Nee |
| Uitgangsvermogen | 20 W |
| DAB+ voorkeurzenders | 10 Stuks |
| Handvat | Nee |
| Powerbank-functie | Nee |
| Ingangsvoltage | 110 - 240 V AC 50/60 Hz |
| Applicatie naam | UNDOK™ |
| Ondersteunde audioformaten | MP3 WAV AAC |
| Indicator batterijniveau | Nee |
| Type Bluetooth | Ontvangen |
| Bronnen audio / video / data | Bluetooth CD Line Radio |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist | Nee |
| Impedantie externe speaker | 0 Ohm |
| Ingangen audio / video / data | AUX IN 3.5mm |
| Uitgangen audio / video / data | Hoofdtelefoon 3,5 mm |
| Antenne type | Telescoop |
| Inclusief accessoires | AC-adapter Afstandsbediening |
| Externe luidsprekers radio's | Nee |
| FM | Ja |
| Verlichting opties radio's en stereosets | Niet van toepassing |
| Materiaal externe luidsprekers | Niet van toepassing |
| Radio design | Normaal |
| DAB+ | Ja |
| DAB | Ja |
| Internet radio | Ja |
| Ingebouwde CD-speler | Ja |
| Batterij 1 Hazmat | Nee |
| Batterij 1 meegeleverd | Nee |
| Batterij 1 oplaadbaar | Nee |
| Batterij 1 vervangbaar / geïntegreerd | Vervangbaar |
| Batterij 2 Hazmat | Nee |
| Batterij 2 meegeleverd | Nee |
| Batterij 2 oplaadbaar | Nee |
| Batterij 2 waarvoor gebruikt | Niet van toepassing |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1 | Hoofdartikel |
| Batterij 1 aantal | 2 |
| UN38.3 van toepassing / Product beschikt over een lithium-Ion batterij | Nee |
| High Resolution Audio | Nee |
| Automatische tijdsynchronisatie | Internet FM DAB |
| Bluetooth handsfree | Nee |
| Ondersteunde CD-indelingen | CD CD-R CD-RW |
| T.H.D. | 10 % |
| Voorkeurzenders | 10 Stuks |
| Tweeter grootte | 0 " |
| Afmeting woofer | 0 " |
| Geluidsopties | Stomme Vooraf ingestelde equalizer Hoge tonen Lage tonen |
| Woofer | Nee |
| Tweeter | Nee |
| Type alarm/notificatie |
Alarmfunctie
Dual alarmfunctie
Slaap timer
Snooze functie
|
| Dubbel alarm | Ja |
| Laadstation 1 waarvoor gebruikt | Niet van toepassing |
| Alarmprogramma's | Dag Week Weekend Werkweek |
| Displayverlichting | Diverse kleuren |
| Type display | TFT LCD |
| Batterij 1 type/soort | AAA |
| On Screen Display (OSD) |
Duits Engels Spaans Frans Italiaans Nederlands Deens Pools Portugees Fins Noors Zweeds Turks
|
| Backup batterij | Nee |
| Minimale gegarandeerde beschikbaarheid van software- en beveiligingsupdates | 2 jaar na aankoop |
| Toelichting software- en beveiligingsupdates | The compliance of our Internet-connected products with regards to security threats and the performance of agreed functionality is ensured by the provision of software and security updates. |
| Waterafstotend | Nee |
| Capaciteit interne opslag | Niet van toepassing |
| UPnP | Nee |
| Batterij 1 waarvoor gebruikt | Afstandsbediening |
| Schermdiagonaal | 2.80 " |
| Spotify Connect | Nee |
| Technische uitgangsvermogen | 2 x 9 W |
| Netadapter of voedingskabel type 1 | Plug-in netadapter, laagspanningskabel vast aan adapter (DECT telefoon) |
| Ingangsspanning netadapter of voedingskabel 1 | Netspanning 110-240 V AC |
| Communicatietechniek | Bluetooth® Wi-Fi Wi-Fi 5 GHz |
| Draadloze oplaadfunctie | Nee |
| Type alarmsignaal | Zoemer Radio |
| Verlichtingsopties | Niet van toepassing |