| Breedte | 420 mm |
| Hoogte | 118 mm |
| Diepte | 362 mm |
| Gewicht | 2505 g |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal Kunststof |
| Bluetooth® signaalbereik | 10 m |
| Stekkertype | Euro / Type-C (CEE 7/16) |
| Maximale stroomverbruik | 12 W |
| Geluidsuitvoer | Stereo |
| Lengte stroomkabel | 1.50 m |
| Type stroombron | Netvoeding |
| Ingangsvoltage | 100 - 240 V AC 50/60 Hz |
| Ingebouwde (voor) versterker | Ja |
| Beschermingshoes | Ja |
| Inclusief reserve naald | Ja |
| Draaitafel ontwerp | Regulier |
| Aantal producten in verpakking | 1 Stuks |
| Compatibel vinylformaat | 12 " 7 " 10 " |
| Touchscreen | Nee |
| Speaker-kanalen | 2.0 |
| Handvat | Nee |
| Automatische stopfunctie | Nee |
| Bluetooth® versie | 2.1 |
| Ondersteunde audioformaten | MP3 |
| Automatische armretourfunctie | Ja |
| Indicator batterijniveau | Nee |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist | Nee |
| Ingangen audio / video / data | Niet van toepassing |
| Inclusief accessoires |
AC-adapter
45 TPM-adapter
Reinigingsdoek
Stofhoes
Slipmat
RCA-kabel
|
| Type Bluetooth | Versturen |
| Uitgangen audio / video / data | RCA OUT USB-A Encoding 1x |
| Bronnen audio / video / data | LP |
| DAB | Nee |
| DAB+ | Nee |
| Internet radio | Nee |
| FM | Nee |
| Mechanische armlift | Ja |
| Type pick-up systeem | Moving magnet (MMC) |
| Ondersteunde radio ontvangst types | Niet van toepassing |
| Afspeelsnelheden | 33 45 |
| Platenspeler met luidspreker(s) | Nee |
| Type platenspeler | Normaal |
| Anti-skating | Nee |
| Pitch control | Nee |
| Materiaal draaiplateau | Kunststof |
| Voorversterker / pre-amplifier | Ja |
| Naalddruk instelbaar | Nee |
| Platenspeler met Bluetooth® | Ja, streamen naar externe geluidsdrager |
| Batterij 1 Hazmat | Nee |
| Batterij 1 meegeleverd | Nee |
| Batterij 1 oplaadbaar | Nee |
| Batterij 2 Hazmat | Nee |
| Batterij 2 meegeleverd | Nee |
| Batterij 2 oplaadbaar | Nee |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1 | Hoofdartikel |
| UN38.3 van toepassing / Product beschikt over een lithium-Ion batterij | Nee |
| Type aandrijving | Riemaandrijving |
| MP3 conversie | Ja, rechtstreeks via USB-stick |
| Bluetooth handsfree | Nee |
| Netadapter of voedingskabel type 1 | Plug-in netadapter, laagspanningskabel vast aan adapter (DECT telefoon) |
| Voedingsspanning netadapter 1 | 100-240 V |
| Voedingsfrequentie netadapter 1 (Hz) | 50-60 Hz |
| Uitgangsstroom netadapter 1 (A) | 1.0000 mAh |
| Uitgangsvermogen netadapter 1 | 12.0000 W |
| Uitgangsspanning netadapter 1 | 12 V |
| Tijdsperiode overschakeling naar ErP toestand 1 | 20 min |
| Stand-by vermogen in Watt 1 | 0.1100 W |
| Ingangsspanning netadapter of voedingskabel 1 | Netspanning 100-240V AC |
| Uit-stand vermogen in Watt 1 | 0.000 Watt W |
| Communicatietechniek | Bluetooth® |
| Ondersteunde radiobanden | Niet van toepassing |