| Breedte: | 192 mm |
| Hoogte: | 118 mm |
| Diepte: | 125 mm |
| Gewicht: | 990 g |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: |
ABS Metaal Hout |
| Ingangsstroom: | 1.0 A |
| Stekkertype: | Euro / Type‑C (CEE 7/16) |
| Scherm: | TFT‑scherm |
| Equalizer: | Ja |
| Luidspreker piekvermogen: | 30 W |
| Luidspreker RMS: | 15 W |
| Koptelefoonoutput: | Ja |
| Radio ontwerp: | Tafelmodel |
| Type tuning: | Digitaal |
| Ondersteunde radiobanden: |
FM DAB+ Internet Bluetooth® |
| Antenne type: | Extern |
| USB oplaadbaar: | Ja |
| Slaaptimer: | Ja |
| Geluidsuitvoer: | Mono |
| Meegeleverde batterij: | 1× CR2025 |
| Maximaal zendvermogen: | 18.5 dBm |
| Type stroombron: | Netvoeding |
| Ingangsvoltage: | 100 – 240 V AC 50/60 Hz |
| Afstandbestuurbaar: | Ja |
| Dimbaar display: | Ja |
| Menutalen: |
Engels Nederlands Duits Frans Spaans Italiaans Deens Zweeds Fins Noors Tsjechisch Portugees Russisch Hongaars Pools Turks Slovaaks |
| App‑gestuurd: | Ja (Soundmate) |
| Wi‑Fi‑standaard: | 802.11 b/g/n |
| WPS‑functie: | Ja |
| Netwerkondersteuning: |
DLNA UPnP |
| Output: | 1× 3.5 mm audio‑out |
| Stroomkabel zijde A: | DC |
| Type radio: | Internetradio |
| Ondersteunde mediaformaten: |
MP3 AAC AAC+ WMA |
| DAB+ frequentiebereik: | 174 – 240 MHz |
| Bluetooth® versie: | 5.1 |
| Wekkerfunctie: | Ja |
| Aantal producten in verpakking: | 1 stuk |
| Mid‑range size: | 3" |
| Zendfrequentie: | 2412 – 2483 MHz |
| Stroomkabel zijde B: | Euro / Type‑C (CEE 7/16) |
| Bedrijfstemperatuur: | 0 – 45 °C |
| Speaker‑kanalen: | 1.0 |
| Draadloos opladen: | Nee |
| Stroomverbruik standby: | 0.1 W |
| Aantal internetradiozenders: | 10 000 |
| Vooraf ingestelde internetradiozenders: | 14 |
| FM voorkeuzestations: | 14 |
| DAB+ voorkeurzenders: | 14 stuks |
| Stroomverbruik ingeschakeld: | 20 W |
| FM‑frequentiebereik: | 87.5 – 107.5 MHz |
| Schermdiagonaal: | 2.40" |
| Communicatietechniek: |
Bluetooth® Wi‑Fi |
| Uitgangen audio / video / data: |
1× 3.5 mm audio‑out |
| Ingangen audio / video / data: |
1× 3.5 mm audio‑input DC‑power USB‑A female |