| Breedte: | 225 mm |
| Hoogte: | 136 mm |
| Diepte: | 108 mm |
| Gewicht: | 1360 g |
| Kleur: | Zwart / Hout |
| Materiaal: |
Metaal Kunststof MDF |
| Bluetooth® signaalbereik: | 10 m |
| Stekkertype: | Euro / Type‑C (CEE 7/16) |
| Scherm: | TFT‑scherm |
| Impedantie: | 4 Ω |
| Luidspreker RMS: | 5 W |
| Equalizer: | Ja |
| Koptelefoonoutput: | Ja |
| Radio ontwerp: | Tafelmodel |
| Type tuning: | Digitaal |
| Antenne type: | Extern |
| USB oplaadbaar: | Ja |
| Slaaptimer: | Ja |
| Geluidsuitvoer: | Mono |
| Meegeleverde batterij: | 1× CR2025 |
| Type stroombron: | Netvoeding |
| Ingangsvoltage: | 100 – 240 V AC 50/60 Hz |
| Ingangsstroom: | 1.5 A |
| Afstandbestuurbaar: | Ja |
| Dimbaar display: | Ja |
| Display: | Ja |
| Menutalen: |
Engels, Nederlands, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Deens, Zweeds, Fins, Noors, Tsjechisch, Portugees, Russisch, Hongaars, Pools, Turks, Slovaaks |
| Wi‑Fi‑standaard: | 802.11 b/g/n |
| WPS‑functie: | Ja |
| Netwerkondersteuning: |
DLNA UPnP |
| Output: | 1× 3.5 mm audio‑out |
| Applicatie naam: | AirMusic |
| Type radio: | Internetradio / Tafelradio |
| Ondersteunde radiobanden: |
Internet |
| Ondersteunde mediaformaten: |
MP3 AAC AAC+ WMA |
| Wekkerfunctie: | Ja |
| Aantal producten in verpakking: | 1 stuk |
| Mid‑range size: | 3" |
| Apparaat stroominput: | DC |
| Touchscreen: | Nee |
| Bluetooth® versie: | 5.3 |
| Speaker‑kanalen: | 1.0 |
| Draadloos opladen: | Nee |
| Luidspreker piekvermogen: | 10 W |
| Internetradio voorkeuzezenders: | 5 |
| App‑gestuurd: | Nee |
| Ondersteunde audioformaten: |
MP3 AAC |
| Type Bluetooth: | Ontvangen |
| Bronnen audio / video / data: |
Bluetooth USB Radio |
| Inclusief accessoires: |
AC‑adapter |
| Radio design: | Normaal |
| FM: | Nee |
| Internet radio: | Ja |
| Automatische tijdsynchronisatie: | Internet |
| Bluetooth handsfree: | Nee |
| Geluidsopties: | Vooraf ingestelde equalizer |
| Type alarm/notificatie: |
Buzzer Dual alarmfunctie Slaaptimer Snoozefunctie |
| Dubbel alarm: | Ja |
| Alarmprogramma’s: |
Dag Week Weekend Werkweek |
| Displayverlichting: | Diverse kleuren |
| Type display: | TFT‑LCD |
| Schermdiagonaal: | 2.80" |
| Communicatietechniek: | Bluetooth® / Wi‑Fi |
| Aantal internetradiozenders: | 70.000 |
| Uitgangen audio / video / data: |
1× 3.5 mm audio‑out |
| Ingangen audio / video / data: |
1× 3.5 mm audio‑input DC‑power USB‑A female |
| Type alarmsignaal: |
Zoemer Radio |