| Breedte | 475 mm |
| Hoogte | 241 mm |
| Diepte | 202 mm |
| Gewicht | 6050 g |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | ABS Metaal Hout |
| Stekkertype | Euro / Type-C (CEE 7/16) |
| Scherm | TFT-Scherm |
| Geluidsuitvoer | Stereo |
| Luidspreker RMS | 20 W |
| Equalizer | Ja |
| Koptelefoonoutput | Ja |
| Radio ontwerp | Tafelmodel |
| Type tuning | Digitaal |
| Ondersteunde radiobanden | FM DAB+ Internet Bluetooth® |
| Antenne type | Extern |
| Slaaptimer | Ja |
| Vereiste batterijen (meegeleverd) | 1x CR2025 |
| Zendfrequentie | 2400 - 2483.5 MHz |
| FM-frequentiebereik | 87.5 - 108 MHz |
| Maximaal zendvermogen | 18.5 dBm |
| Type stroombron | Netvoeding |
| Ingangsvoltage | 100 - 240 V AC 50/60 Hz |
| Afstandbestuurbaar | Ja |
| USB oplaadbaar | Nee |
| Dimbaar display | Ja |
| Stroomverbruik in standby-modus | 0.5 W |
| Menutalen |
Engels Nederlands Duits Frans Spaans Italiaans Deens Zweeds Fins Noors Tsjechisch Portugees Russisch Hongaars Pools Turks Slovaaks
|
| Ingangsstroom | 3 A |
| App-gestuurd | Ja |
| Wi-Fi-standaard | 802.11 b/g/n |
| WPS-functie | Ja |
| Netwerkondersteuning | DLNA UPnP |
| Output | 1x 3,5 mm Audio Out 2x Banaanstekker (Links en Rechts) |
| Type radio | Internetradio |
| Ondersteunde mediaformaten | MP3 AAC AAC+ WMA |
| DAB+ frequentiebereik | 174 - 240 MHz |
| Bluetooth® versie | 5.1 |
| Wekkerfunctie | Ja |
| Aantal producten in verpakking | 1 Stuks |
| Mid-range size | 3 " |
| Batterijtype | CR2025 |
| Apparaat stroominput | DC |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 0 - 50 °C |
| Speaker-kanalen | 2.0 |
| Draadloos opladen | Nee |
| Luidspreker piekvermogen | 40 W |
| DAB+ voorkeurzenders | 100 Stuks |
| FM voorkeuzeradiostations | 100 |
| Applicatie naam | Soundmate |
| Vooraf ingestelde internetradiozender | 500 |
| Impedantie | 6 Ohm |
| Ondersteunde streamingdiensten |
Amazon Music
Calm Radio
Deezer
High Res Audio
Napster
Qobuz
Soundmachine
TIDAL
|
| Stroomverbruik indien ingeschakeld | 54 W |
| Aantal internetradiozenders | 4 |
| Vereiste batterijen (niet meegeleverd) | N/A |
| Communicatietechniek | Bluetooth® Wi-Fi |
| Draadloze oplaadfunctie | Nee |
| Uitgangen audio / video / data |
1x 3.5 mm Audio Out
2x Banana (Left & Right)
|
| Ingangen audio / video / data |
1x 3.5 mm Audio Input
DC Power
USB-A Female
F Female
1x Digital Audio
|
| Schermdiagonaal | 3.24 " |