| Breedte: | 320 mm |
| Hoogte: | 78 mm |
| Diepte: | 3 mm |
| Gewicht: | 2675 g |
| Kleur: | Zwart |
| Type stroombron: | Batterij gevoed |
| Materiaal: | Kunststof |
| Stekkertype: | Euro / Type‑C (CEE 7/16) |
| Batterijtype: | Ingebouwde lithium‑ion |
| Geschikt voor: | Nedis® SmartLife |
| Maximale antenneversterking: | 1 dBi |
| App beschikbaar voor: |
Android™ iOS |
| Zendfrequentie: | 2412 – 2472 MHz |
| Maximaal zendvermogen: | 13 dBm |
| Schoonmaakbereik: |
Harde vloeren Tapijten Parket Tegels |
| Uitschakeltimerfunctie: | Ja |
| Navigatiemethode: | Willekeurig |
| Type sensor: |
Antibotsingssensoren Klifsensoren |
| Diameter: | 300 mm |
| Aantal producten in verpakking: | 1 stuk |
| Laadtijd: | 4 u |
| Bedrijfstemperatuurbereik: | 0 – 40 °C |
| Automatisch opladen: | Ja |
| Zijborstel: |
2× zijborstel |
| Dweilfunctie: | Ja |
| Maximale hoogte obstakel: | 15 mm |
| Capaciteit opvangreservoir: | 0.2 l |
| Stofcapaciteit: | 0.2 l |
| Maximale zuigkracht: | 1400 Pa |
| Watertankcapaciteit: | 0.23 l |
| Ingangsvoltage: | 220 – 240 V AC |
| Batterijcapaciteit: | 2550 mAh |
| Maximale gebruiksduur: | 1.8 uur |
| Hoofdrolborstel: | Nee |
| Max. ruis: | 67 dBA |
| Communicatietechniek: | Wi‑Fi |
| Capaciteit waterreservoir: | 0.23 l |