| Breedte: | 199 mm |
| Hoogte: | 246 mm |
| Diepte: | 145 mm |
| Gewicht: | 520 g |
| Kleur: |
Zwart Zilver |
| Materiaal: |
ABS |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Maximale antenne versterking: | 0 dBi |
| Type stroombron: | USB gevoed |
| Maximaal zendvermogen: | 10 dBm |
| Ingangsvoltage: | 5 V DC |
| Output: | 1× 3,5 mm |
| Kabellengte voedingsadapter: | 1.80 m |
| Incl. batterij(en): | Ja |
| Type hoofdtelefoon: | Over‑Ear |
| Drivergrootte: | 40 mm |
| Ingangsstroom: | 0.2 A |
| Batterij capaciteit: | 550 mAh |
| Zendstation: | Ja |
| Bereik RF‑signaal (zichtlijn): | 100 m |
| Audio‑overdracht: | Digitale audio |
| Frequentierespons: | 30 Hz – 11 kHz |
| Maximale oplaadtijd van de batterij: | 15 uur |
| Type hoofdband: | Zelfinstellend |
| Aantal producten in verpakking: | 1 stuk |
| Vereiste batterijen (meegeleverd): | 2× AAA/HR03 |
| Zendfrequentie: | 863 – 865 MHz |
| Maximale batterijduur: | 11 uur |
| Stekkertype: | USB‑C™ |
| Communicatietechniek: | RF, frequentie 868 MHz |
| Apparaat stroominput: | 1× USB‑C™ |
| Uitgangen audio / video / data: | 1× 3.5 mm |
| Ingangen audio / video / data: | 1× 3.5 mm |
| Batterij 1 werkingstijd standaard verbruik: | 660 min |